Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szeretnek tapasztalatrol...

Szeretnek tapasztalatrol olvasni gyogytea fogyasztasrol. Tenyleg sgitett? Mennyi ideig fogyasztottak? Milyen panaszra? Lehet, hogy nem voltam eleg kitarto csalanteaval es zoldteaval, nem tapasztaltam javulast. Az ize viszont rettenetes volt.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen problémára ittad?
2022. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyógynövények bizonyított gyógyhatása már évezredes. Igen működik, legfeljebb nem a megfelelőt használtad az adott problémára.

Olvasgass Maria Treben és Bükki füves ember könyveket.

2022. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A zöld tea élvezeti cikk és nem gyógytea. Gyógyteát többször fogyasztottam kúraszerűen mindig az ajánlásnak És a leírásnak megfelelően, volt amelyiket három napig és volt, amelyiket három hónapig és mind használt.
2022. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Emesztesi hurutos problemara es immunerositesre, tisztitokurara ittam. Ezt ajanlottak a Herbariaban.
2022. ápr. 24. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Tessék, Google-barát segít:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!