Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Létezik olyan akupresszúrás-ak...

Létezik olyan akupresszúrás-akupunktúrás könyv ami a pontokat is mutatja és a számokat is, valamint elmagyarázza, hogy pontosan hol találom őket? Esetleg más megoldás?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Lehetséges, hogy van, de olyan pontosan te mint laikus sosem fogod tudni rendesen eltalálni ezeket a pontokat. Ezt a szakmát több éven (több mint 10 év) keresztül tanulják, könyvből kinézegetni nem túl biztonságos.
2010. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Egy próbát megér :)


Max ha majd kimész az utcára, mindenki rád kiabál, hogy "SÜN!"

2010. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%

Szia!

Létezik.

Mi gyógyászati segédeszköz boltban vettünk akupunktúrás készüléket, könyv is volt hozzá.Hogy külön hol lehet kapni, azt nem tudom.De próbáld meg esetleg könyvtárban, ha neten nem találsz.

2010. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2010. szept. 18. 09:48
 5/7 anonim válasza:
100%
Carl-Hermann Hempen: Akupunktúra - Atlasz 7.
2013. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Már nagyon megkéstem de azért leírom, hogy eü fősulira járok és ott az egyik órán az orvos tanárom azt mondta hogy akupunktúrát csak orvos csinálhat. Akupresszurát viszont szerintem már egy tanfolyam elvgézése után lehet alkalmazni.
2018. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6-osnak... nem igazán egy szimpla tanfolyamról van szó akupresszúra esetén. Ugyanis én elvégeztem hivatalosan, természetgyógyász rendelőt is nyithatnék. Az egész úgy kezdődik hogy kell egy egészségügyi vizsga illetve tanfolyam, aztán egy természetgyógyász tanfolyam majd Ebből vizsga szintén, aztán el kell menni életmód táborba legalább öt naposra, aztán jöhet az akupresszúra konkrétan. Ez egy hosszabb tanfolyam, többhetes gyakorlati oktatást vállaló helyeket kell nézned, ahol vállalnak, természetesen jó sok pénzért. Ezután következik a vizsga. Az összes vizsga Budapesten van, oda kell menned. Az első kettő írásbeli vizsga, a szakmai vizsga az pedig szóbeli és gyakorlati. És arról nem beszélek hogy ez a kis Akupresszúra tanfolyam olyan 400 000 Ft volt annak idején, kb. nyolc éve.
2020. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!