Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használt valakinek a Csak...

Használt valakinek a Csak ettem és fogytam Nem, módszer-Megoldás című könyv? Ez csak olvasni kell és közben fogysz?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérek!:)
2011. aug. 23. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Hat persze, csak esze es eszel, uldogelsz, mig olvasol. Csodak csodaja, meg le is fogsz fogyni. Na ne viccelj, ne engedd, hogy penzedert megvicceljenek.
2011. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Még jó hogy tud olvasni az első kommentelő.
2011. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a könyvben csupa olyan dolgok vannak amik itt nap mint nap elhangzanak, életmódváltás,sok fehérje,kardió mozgás,nem koplalás. És olyan ételek amik zsír nélkül,diétásan készülnek,amiket szintén megtalálsz a neten. Totál felesleges az a könyv,elég csak itt szétnézned egy kicsit.
2011. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem olvastam, de nem biztos hogy rossz könyv. Lehet, hogy átprogramozza az agyad. Az igazság az, hogy a legtöbb elhízás psziolgiai okokra vezethető vissza, lehet, hogy ez a módszer ennek tesz eleget? Na halgass senkire, próbáld ki és megátod. Nagyon sok korlátozott gondolkodású ember van, ne légy te is ilyen. Arról nem is beszélve, hogy pénzedbe se kerül, letöltöd és ingyé megvan. :-)
2014. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!