Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A japántapasz valóban méregtel...

A japántapasz valóban méregtelenít?

Figyelt kérdés
Kérem, akinek van konkrét tapasztalata és információja róla, ossza meg velem. Nagyon drága, igazán bántana, ha kidobnék az ablakon 20 000 forintot.
2010. szept. 18. 15:03
 1/6 anonim válasza:
Azt a 20 000Ft,-ot inkább más, orvosilag is igazolt méregtelenítési eljárásokra költsd(nem vagyok ebben nagyon jártas), mint egy XXL-es sebtapaszra, melyre rányomtak egy kínai szimbólumot. Anyámnak is van itthon sok féle "japán eredetű" cucca(tapaszok, teák...stb.), kb örülhetünk, hogy nem lett semmi baja azon kívül, hogy semmit se érnek.
2010. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ja és a legjobb az volt, amikor anyám így szólt: " látod itt az oldalán ezt a logót, direkt a hamisítás elkerülése érdekében nyomják rá"

én: "Anya, adj 5 percet és csinálok neked egy ilyen logót"

2010. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meggyőztél.
2010. szept. 19. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem működik, próbáltuk. :(
2010. szept. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatot.
2010. szept. 22. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam de nem 20.000.-ért .

Amúgy meglepő de működik.

De Pesten a Herbaházba v bioboltokba sokkal olcsóbban megkapod! :-)

2010. szept. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!