Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hashajtók mire jók? Fogyaszt...

A hashajtók mire jók? Fogyaszt vagy méregtelenít?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy amikor valaki nem azért szed, mert székrekedése van, hanem csak beszedi. Bocsánat, hogy ilyen érthetetlen vagyok.:)
2011. máj. 29. 18:10
1 2
 1/15 Izééékeh11 válasza:
12%

szerintem fogyaszt is,nemrég olvastam egy újságban hogy egy modellt felklértek egy címlap fotózásra,ezért a fotózás előtti 3 naptan csak hashajtón élt,hogy le tudjon fogyni :)) szahl szerintem fogyaszt xd

13L

2011. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Arra, hogy 20 kilósan pusztulj meg, sok idióta csontkollekció.
2011. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Felgyorsítja a belek működését, így gyorsabban is emészted meg a kaját.

Mire kiér belőled, addigra felszívódnak a tápanyagok...

2011. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogyaszt, de a nagy része víz, ami kimegy, meg a salakanyagok. Amúgy hosszú távon abszolút nem hatásos.
2011. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Nem vagyok csontkollekció! Pont, hogy van rajtam felesleg és szeretnék vagy 3kg-ot leadni. (mozgok és vigyázok arra mit egyek csak emellett kell egy kis plussz, mert ez nálam eddig alap volt) Mellesleg, ha nem tudsz értelmes választ írni minek pazarlod az idődet és az enyémet is?
2011. máj. 29. 18:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a napi megfelelő mennyiségű,kellően intenzív mozgás és kevesebb energiabevitel(minőségi élelmiszerek bevitele mellett) önmagában elég kellene legyen."Brahiból" nem szerencsés beszedni ezeket a pirulákat.Azért ne feledd,a hashajtó is gyógyszer,és a gyógyszernek ott van haszna,gyógyító ereje,ahol betegség van.


Ilyennel szerintem nem jó játszani. Bár nem vagyok orvos.

2011. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mire jó? Arra,hogy taccsra vágd a gyomrodat meg a bélflórád.Utána majd csak lesel,mikor 10 napig nem tudsz szarni már gyógyszer nélkül.

A vitamin,ásványianyag,folyadékhéztartás felborulásárol még nem is beszéltem.Halálos játék is lehet,nem tudom tisztában vagy e vele,de pl a sziv megfelelő müködésében nagy szerepe van az ásványi anyagoknak

Sportolni kéne és egészségesen étkezni,nem fosni

2011. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

A hashajtó súlyvesztésre kiváló.

Még a vízhajtó szedését ajánlom mellé.


Természetesen a vízvesztésnek semmi köze a valódi fogyáshoz, és a zsírbontáshoz, formásodáshoz. Aki ezt nem fogja fel, az szedje nyugodtan!

2011. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyival leszel könnyebb, amennyi sz*rt kihajt belőled, meg vizet. Ez nem valódi fogyás. Viszont tönkreteszi a bélflórádat, jön a candida meg a hasonlók.
2011. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne szedjél hashajtót, ha rendes az emésztésed.

Azért, mert:

1. Ha eddig normális volt az emésztésed és tudtál naponta WC-re menni, akkor a szedése után nem fogsz tudni jó sokáig, és emiatt telítődsz méreganyagokkal (ennyit a méregtelenítésről).

2. Tönkreteszi a bélflórát, és mivel gyógyszer, a máj dolgozza fel, terhet jelent a szervezetnek.

3. Előbb utóbb a fejedben szabad utat fog jelenteni a zabáláshoz, és hozzádnőhet, ami hosszú távon nagyon durva következményekkel járhat.

4. A hashajtó nem csak vizet hajt, kihajt az mindent, egy üres tömlővé tesz, mindenféle vitamin és ásványianyag hiányt okoz a szedése, és nagyon nehéz abbahagyni, mert a szervezet raktároz, és a levegőtől is hízni fogsz utána.


A fenti mind saját tapasztalat. Ha javasolhatom, akkor ne gondolkodj ilyenben, még akkor se, ha úgy gondolod, hogy csak egy próba lesz, és nem leszel olyan hülye mint én, nem érdemes kockáztatni.

2011. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!