Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Jó minőségű illóolajok? Többi...

Jó minőségű illóolajok? Többi lent

Figyelt kérdés
Mondjatok nekem légyszives olyan illóolaj márkákat amik 100%-os tisztaságúak, megfizethető áron vannak (tehát egy kis 10ml-s üveg nem 3-4-5-6 ezer forint) és bátran használhatom takarításhoz.

2022. jún. 2. 17:35
 1/5 anonim válasza:

Engem is érdekelne, eddig nem volt szerencsém megfizethető áron jó olajokhoz. Én magamnak készítem. Főként Levendulából, Citromfűből, és Mentából szoktam.

Nem vagyok mestere, de nagyszerű elfoglaltság. Jó szívvel ajánlom!

2022. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elmesêlnêd, hogyan csinálod? :)
2022. jún. 3. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossmannban és dm-ben is kaphatóak Aromax, illetve Naturol márkájú illóolajak, mind a kettő nagyon jó minőségű, csak ajánlani tudom őket! :))
2022. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xp ali ***** válasza:
Patikában kimérve. Egyre több helyen mindenféle ürüggyel nem adnak, hanem az előre csomagoltat tukmálják, mert az 3x annyiba kerül és többet keresnek rajta.
2022. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Patikában mennyibe kerül, hány ml-sek és milyen illatok vannak?
2022. jún. 11. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!