Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Létezik jó minőségű füstőlő...

MBS kérdése:

Létezik jó minőségű füstőlő ami nem mű anyagokból van, hanem tényleg növények meg illóolajok? Ha igen hol lehet ilyet kapni? MInden érdekelne róluk

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, létezik.

Én a Puspa füstölőket ajánlom, mert nagyon finom illatuk van, sokáig tartanak, és természetes anyagokból van - így nem is fájdul meg a fejed tőle. Keresd ezt, és felejtsd el azokat amik ilyen hatszög alapú hasáb dobozban vannak és minden aluljáróban kapható... - azok nagyon igénytelenek.


Ha pesti vagy, akkor ezen a két helyen tuti kapsz:

1051 Budapest, Vigyázó Ferenc utca 4. (Az étterem shopja).

1066 Budapest, Jókai utca 7. (Szintén az étterem shopja, mindkét esetben ahogy belépsz, egyből észreveszed.)


Ha nem, akkor sajnos nem tudom máshol hol kapható, de rendelni akár online is tudsz:

[link]


Nekem a jázminos és a vrinda a nagy kedvenceim.

2014. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. És akkor ezek tuti jó anyagból vannak? Ha már ilyet lélegzek be akkor valami jót szeretnék! Amúgy köszi!
2014. jan. 2. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
A HEM nem jó, a Satya Sai Baba-féle az jó (illatú).
2014. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Potpuri :-D
2014. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!