Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek haragszik?

Szerintetek haragszik?

Figyelt kérdés
KB. fél éve elkezdem járni gyógymasszőrhoz, teljesen jól ment minden. Viszont egy ideje sokkal kevesebb erőt visz bele masszázsba, pedig tudja hogy nekem pont az a kellemes. Szerintetek haragszik?
2022. jún. 4. 07:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, csak rossz passzban lehet. Én lassan egy éve járok hetente egyhez, akármi van vele, mindig nagyon erősen masszíroz, ahogy kell, simogatásért nem fizetnék. Legutóbb nagyon nem volt jól, majdnem el is sírta magát miközben beszélgettünk, de közben a masszázs ugyanolyan volt mint mindig. Előtte én is voltam párnál, akik mindig változóan masszíroztak. Én se tudnék jobban ha ezt csinálnám, akihez járok, ő valami kivételes tehetség.
2022. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!