Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom mi lehetett, de...

Nem tudom mi lehetett, de remèlem nem kaptam el. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A minap hazafele menet egy lakóház mellett mentem el.

2 mentőautó zárta el az utcát amit a ház kapuja felől kerültem.

A kapuban 2 állig orvosi védőöltözetben lévő ápoló, egy hordágyon hurcolt egy beteget akinek csak a száján volt maszk, az orra kilógott.

Erősen köhögött, de ilyen durva köhögést még életemben nem hallottam.

Mikor meghallottam, benntartottam a levegőm amíg távolabb nem mentem de szerintem már késő volt. Elkaphattam? Mi tévő legyek? Mi lehetett a baja?



2022. márc. 17. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem higgadj le. Ha belenyaltál a szájába a betegnek, akkor elkaphattad, egyéb esetben ennyi idő alatt (pláne szabadtéren) nem.
2022. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te naponta ilyen rettegèsben èlsz? Ez nem normális. Gondolom nem búràban jàrsz. Iskolàba, munkahelyen, boltba, postán bárhol bármit elkaphatsz
2022. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel ne utazz tömegközlekedéssel sem, mert annál nagyobb betegségtenyészet aligha van!

Az emberek nem teszik a szájuk elé a kezüket se tüsszögésnél, de köhögésnél!

Vagy, ha mégis, ugyanazzal a kezükkel fogják meg a kapaszkodót...

Ennyire ne legyél már hipohonder!

2022. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Be vagy oltva? Ha igen, ne aggódj. Ő valószínűleg nem volt.
2022. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hellmano ***** válasza:
100%

Ennyitől a szabadban semmi bajod nem lesz...ezt kicsit túlreagáltad. (ám valószínű az illető, akkor épp egy haldokló covid-os lehetett, akit vittek a lélegeztetőre és onnan neki már valószínű annyi is).


Ha te tudnád mit eszel, amikor egy szép pékárútleveszel a polcról vagy ahogy írták a tömegközlekedés stb. :D

2022. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszolat!
2022. márc. 18. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!