Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem keserednetek el, ha...

Nem keserednetek el, ha megtudnatok,hogy a szuleiteknek pl csak 20 év van hátra az életükből? Szerintetek az sok vagy kevés?

Figyelt kérdés

2022. márc. 21. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apumnak 6hónapot jósoltak, másfél lett belőle. 20 év rengeteg mindenre elég, de szerintem nincs azaz idő ami elég lenne ahhoz, hogy felkészülj a szüleid halálára.
2022. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Részvétem valaszoló :(
2022. márc. 21. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre most a 40 felettiek mit írjanak mégis ?
2022. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apám most 65, és simán élhet addig... :)
2022. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dzsoki ***** válasza:
Nem,hiszen tudnám,hogy van még 20 évünk együtt! Igyekeznék annyi időt velük tölteni,amennyit csak lehet.
2022. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szüleim jövőre lesznek 70 évesek, már ha megérik. Nincsenek rossz állapotban, de vannak bajaik. 20 év? Esélytelen. Mit csinálok? Próbálol velük minél több időt tölteni amíg még lehet.
2022. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

29 vagyok.


Nagyon boldog lennék!!!!


Apum 61 éves.

COPD-s, emiatt 2 éve 5 évet jósoltak neki. Láncdohányos, nem akar leszokni. Otthon folyamatosan issza az olcsó sört. Teljesen be van fordulva, hobbija van, de csak a munkahelyére és a hobbijához vásárolni jár ki. A gyógyszereit is sörrel veszi be. Érelmeszesedése van, érszűkülete, lábában érelzáródása, nyakánál valahol gerincsérv, enyhe asztma, reflux.


Anyummal nem tartom a kapcsolatot és nem is akarom. Sajnos határozottan pszichiátriai eset, engem el is vettek tőle konkrétan. Még két gyereket szült, őket nem vették el, de a nagyobbik, a lány menekült is 17 éves korában. Vagy 16, nem is tudom már.

2022. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!