Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért vannak magok a cannabison?

Miért vannak magok a cannabison?

Figyelt kérdés
es mi lesz ha elultetik őket?
2022. júl. 7. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel a cannabis magokkal szaporodik ezért ha beporozza a nőivarú virágot a bakvirág akkor magok fejlődnek rajta. Ha elültetik akkor új cannabis növény fog nőni a magból. Azt hittem ez minden ember számára nyilvánvaló.
2022. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Szerinted a canabis az micsoda? Láss csodát egy növény. A növenyeknek meg vannak magvaik. Ha elülteted kinő belőle egy másik növény, vagy nem.
2022. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bakvirág? :D Maximum patásoknál van bak. Jézus mária. 🙈
2022. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A bakvirág egy gyakran használt kertészeti kifejezés. A hímivarú virágot hívják így. Az ismerősömnek saját kertészete van és ő is így hívja. De másoktól is hallottam, úgyhogy nem én találtam ki.
2022. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt viszont még hozzátenném a dologhoz, hogy nem tudhatod milyen cannabis porozta be a tiédet. A legtöbb esetben a sima vadkender (cannabis ruderalis) porozza be. Ezért az utód ami létrejön az egy hibrid és nem lesz olyan mint az anyanövény volt. A ruderalisnak alacsony a thc tartalma és nem nő nagyra.
2022. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4. Én meg évekig tanultam botanikát, növenyi biokémiát ŕs rendszettant meg társulástant Lehet, hogy falun ez egy népies kifejezés de nem szakkifejezés.

:D bakvirág :D

2022. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban nem szakkifejezés de a köznyelvben használják. Egy kicsit tényleg viccesen hangzik de sokat hallottam már és én is átvettem. :D

Amúgy még annyit mondanék a kérdezőnek, hogy azért legyen óvatos ezzel a cannabis mag ültetéssel mert ha lebukik, komoly büntetési tételekre számíthat.

2022. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakmai körökben nagyon ne mondj ilyemsit mert ki fognak röhögni. :)
2022. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!