Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Cannabisos chipset, meg...

Cannabisos chipset, meg energiaitalt lehet rendelni gond nélkül?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert egyik oldalon találtam pár cannabis nevezetű terméket mint chips, energiaital, nyalóka stb. Energiaitalt simán vennék, mert külföldön is találtam ilyet egy boltban azt semmi bajom nem lett tőle. Viszont a chipbsben 17.1% kenderliszt van ami nemb tudom, hogy itt legális e vagy ez teljesen normális liszt féle. Nézhettek hülyének de tényleg nem tudom :D. Mert ez gondolom nem az az igazi növény aminek tartásáért büntetnek. Nagyon megjött ezekhez a kedvem, kipróbálni. Bár sejtem ezek nyilván nem bódító hatásúak de hajt a kíváncsiság :).. itt az oldal ahonnan szeretnék venni majd. Tudom, hülye kérdés de nyugtassatok már meg, hogy nyugodtan megrendelehtem e vagy mi. :) 23L


[link]



2020. nov. 12. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Kerdezo, keress mar ra a kenderlisztre, de komolyan...:) Es amugy ezekben nyilvan nincs thc, amitol beallnal, kulonben nem tudnad csak ugy megrendelni.
2020. nov. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :D.megnézem akkor :) csak itt is érdeklődtem.
2020. nov. 13. 04:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből ki van vonva a THC. Az energiaitalban eleve nincs is, a kenderlisztes dolgok pedig THC mentesek. Kenderport egyébként még gyógyszertárban is kapni, mert vannak jótékony hatásai. Természetesen THC mentes az is, tehát nem állsz be.
2020. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!