Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek a cannabisolaj...

Nemesi kérdése:

Szerintetek a cannabisolaj hasznos lehet e rákbetegségnel? Apukának 1 hónapja diagnosztizaltak tüdőrák ot és azt olvastam ezaz olaj sejtregenalodo hatású. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem mar keso, nagyon sajnalom. Es szinte megfizethetetlen, Magyarorszagon.
2018. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alexa890610 válasza:
51%

Segíthet!

Egy próbát mindenképp megér.

Nekem van olyan ismerősöm akinek, agydaganata van és sajnos nem műthető.

Ő konkrétan a m@rihu@n@s cigit szívja és nem már évek óta nem veszi fel a kezeléseket.

A daganat évek óta nem növekszik.

2018. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#3-as, nagy hulyeseget irsz. A m@rihu@n@s cigi nem egyenlo a cannabisolajjal.
2018. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Az nem kanabis olaj hanem kendermag olaj. Nagyon egészseges dolog, nincs benne thc. Érdemes hasznalni betegnek és egészségesnek is. De ez nem helyettesíti az orvosi kezelést. A tüdőrák ha műthető akkor jól gyógyítható. Ha nem talán kemoval csökkenthető a méret és utána talán lehet műteni. Nem írtad mik a kilátások mit mondott az orvos? Csak az olajtól nem valószínű a gyógyulás, kell az orvosi kezelés is.
2018. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A daganatos betegségeknéla legfontosabb a teljes cukormegvonás. Nézz utána a gerson_terapiának.
2018. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Helyettesíteni nem szeretném az orvosi módszereket csak valamivel kiegészíteni ami segíthet!! Az orvosok azt mondták mutheto de még kell egy átfogóbb CT vizsgálat ami után biztosan eldönthető. Sima CT volt ott nem mutattak áttétet..
2018. márc. 15. 18:37
 7/7 KRenáta1987 válasza:
Sziasztok! Sajnos nálunk is hasonló a helyzet, azonban elvesztem a kannabiszolajok rengetegében, van esetleg tapasztalatotok, hogy melyiket érdemes rendelni?
2018. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!