Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mióta COVID-os voltam, még...

Mióta COVID-os voltam, még 2020 áprilisban, azóta száraz a tenyeremen és a talpamon a bőr. Szerintetek miket egyek, igyak, hogy ezt lehessen valamennyire csökkenteni, ellensúlyozni?

Figyelt kérdés
Vannak persze kenőcsök, testápolók, de ezek általában kőolajszármazékok és felszívódnak a testbe, a bőrbe, onnan a nyirokkeringébe kerülnek. Jobb volna talán megfelelő táplálkozás által csökkenteni ezt a kellemetlen utóhatást. Más poszt covid tünetet nem tapasztalok, talán még azt hogy kicsit jobban dugul az orrom, mint előtte, bár azelőtt sem volt tökéletes.

2022. júl. 12. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez már beteges, hogy mindent a covidnak tudtok be...
2022. júl. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-essel totál egyetértve.. sima mezei étolajjal kend be fürdés után a száraz testrészeidet.. :) - még a csecsemős nővér is ezt javasolta, az újszülött fiam szó szerint véresre repedt bőrére... pár nap alatt helyrehoztam.. és nem fizettem ezreket tuti kenőcsökért.. :)
2022. júl. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, én a zsíros hajamhoz, meg az ugyancsak zsíros arcbőrömhöz szoktam dörzsölni a tenyerem, azt meg a talpamhoz, mint a kacsa, amikor keni a tollait a faggyúmirigyéből


jó volna megfelelő táplálkozássl helyreállítani, ha lehet, de nem tudom, miből volna jobb többet enni ilyen esetben: pl több tejet inni, vagy több húsfélét, esetleg halakat fogyasztani, vagy májat, fehérjedús ételeket, mint lencse, bab vagy vitaminokat?


90 szemes Jutavit multivitamint elszedtem már, de túl sok különbséget nem tapasztaltam.


Ezt az orvostól se nagyon lehet megkérdezni, mert honnan is tudná, a covid még egy új ismeretlen betegség, amit az orvostudomány kevéssé ismer. Ilyenkor kitérő válaszokat adnak az orvosok. Mégsem mondhatják azt, hogy nézzek utána a neten, nem igaz?

2022. júl. 12. 02:14
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Ennyit a covidról, kérdező.

2022. júl. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Troll kérdésre troll választ érdemes adni.Feküdj bele egy kád zsírba azt jóóóóóvanaaazzzzz:DDDD

Eszeteket ne veszítsétek már el mert cooooviiiidddd van XD

2022. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Pszichiátriai rendelést keress fel mert agyadra is ráment a covid meg a sok kőolajszármazék.
2022. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Hosszú lesz még ez a nyár.....😣
2022. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!