Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 57 vagyok.A labor kimutatott...

57 vagyok.A labor kimutatott 8,3 vércukrot és enyhe koleszterin emelkedést.Evést ivást nem viszem túlzásba.Menopeuzával küszködök sokat. Nem vagyok gyógyszerpárti.teát vagy egyéb dologgal,mivel csökkenthetem ideális szintre?

Figyelt kérdés
2022. aug. 1. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ételek minőségére is figyelni kell, nem csak a mennyiségre, illetve keress vércukor diétás leírást, az nagy segítség lehet. Ha mindezt még rendszeres mozgással is kombinálod, szerintem máris jó eredményed lesz, ez még nem olyan túlzottan magas.

Gyógyteának a cickafarkat javaslom, menopauzára pont nagyon hasznos.

2022. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Pedig vércukorszint csökkentő gyógyszert fognak neked felírni. Meforal, Merckformin, Metfogamma nevű gyógyszerek közül fognak neked felírni valamelyiket. És azt kénytelen leszel bevenni. A magas vércukor nem játék! Ha nem akarsz meghalni, akkor az orvosra hallgatsz és beveszed azt a gyógyszert amit fel ír neked. Ezt nem lehet gyógynövényekkel és természet gyógyászattal el intézni. Ehhez orvos kell!
2022. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Egyetertek a #2-vel! Ezzel nem szabad alternatívkodni! Nem játék!
2022. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azért az elég magas, szerintem is erre már írnak fel valamit, bár nem tudom, hogy ez éhomi volt-e vagy ettél-e előtte. Meg lehet próbálni az ételek változtatását, de akkor minden nap többször kell ellenőrizni a cukorértéket is.
2022. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez éhomi vércukorszint, akkor cukorbetegséget, ha étkezés után mért, akkor prediabetest igazol. Mindkettő gyógyszeresen kezelendő. Az előbbi betegségek továbbá az emelkedett koleszterinszint gyógyszeres kezelését is indokolják.
2022. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!