Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki hallott már a medbiotech...

Ki hallott már a medbiotech diagnosztikáról? Tapasztalatok akiken segített és ott gyógyult meg?

Figyelt kérdés
Engem konkrétan az érdekelne,hogy megtudok e gyógyulni a biorezonanciás kezeléstől. Évek óta gyomorbántalmaim vannak,és az orvosok azt mondják semmi komoly bajom nincs.Már annyi helyen voltam,és rengeteg gyógyszert beszedtem,de csak ideig óráig hatott,és még a májamnak sem tett jót.
2010. szept. 23. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem, de a pénztedből kigyógyítanak...
2010. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én már hallottam, több ismerősöm is volt ott, és nagyon jó véleménnyel voltak. Kezelésekre és vizsgálatokra voltak. Már az első két kezeléstől sokkal jobban érezték magukat. Járnak vissza kontrollokra is.

Azon gondolkodunk a családdal, hogy mi is elmegyünk, mert nekem meg a kisebbik fiam allergiás.

2010. szept. 23. 14:59
 3/8 anonim válasza:
Nekem tisztító kúrát kellett csinálnom meg kezelésekre jártam mert rengeteg pattanással voltam tele és 6 hét után rendbejöttem. Szerintem menj el te is, ha azt mondod annyi helyen voltál már, akkor nem veszthetsz sokat, de legalább megmondják mi a konkrét bajod.
2010. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nézd meg a honlapjukat, itt írnak arról, akik meggyógyultak: [link]
2010. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a medbiotech nevű "akármi" blogoldala temérdek valótlan dolgot, szakmai sületlenséget állít. Amennyiben "gyógyítanak", az KURUZSLÁS vétsége (lsd Btk.).


végzős orvostanhallgató

2010. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Diagnosztikában biztos tudnak mondani érdekes dolgokat, mert a keleti öt elem rendszerét is használják, de úgy tudom, a T... cég (priviben írom csak) termékeit adják el azután, csak dupla áron, mint ahogy raktárról megveheti valaki, ha törzsvásárló. Ezt csak hallomásból tudom, de ha beválik, akkor végülis drágán is megéri.
2010. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 atari válasza:
50%

Én úgy tudom, hogy saját készülékeiket forgalmazzák, ezek belső fejlesztések, az orosz űrkutatástól jött el valaki és az ottani diagnosztikai és gyógyító technológiát "hozta" :-) el.

OFF: A biorezonanciás kezelések -hidd el- működnek, csak a dokiknak az az érdekük, hogy sok-sok gyógyszert adjanak el, amit vegyél be, attól aztán más betegséged is lesz, ő meg elmegy jutalomüdülésre a Bahamákra.

END OFF.

Sok gagyi biorezonanciás készüléket lehet kapni, de az övék valóban hatásos, speciálisan működik. (Szétszedtem a miénket, tudom. :-) )

Szóval a kérdésre a válasz:

1.) Én :-)

2.) Jók a tapasztalatok, rendesek, vedd fel bátran velük a kapcsolatot.

2012. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak, nekem nem müködött. Pedig nagyon reménykedtem, mindent megvettem, eljártam és semmi. Csak kidobtam egy csomó pénzt az ablakon. Aki azt mondja, hogy megéri pár doboz homeopátiás szer 60-70 ezer forintot az tényleg komolyan gondolja? Sokkal olcsóbban is be lehet szerezni, nem biztos hogy ugyanazt a terméket, de olyat aminek hasonló hatása van biztosan. Nyugodtan kezdjen bele bárki, akinek vannak 100ezrei erre. De teljesen egyértelmű, hogy ha az egész fél áron lenne még akkor is elgondolkodtató, hogy megérné-e ennyi pénzt kiadni. Nagyon szerettem volna, hogy nálam is müködjön, de sajnos csalódnom kellett. Van még ismerősünk, akinek ugyancsak nem vált be.
2016. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!