Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szójalecitinnel készült emulzió?

Szójalecitinnel készült emulzió?

Figyelt kérdés

Egy méz-víz (szirup) gyógykeveréket szeretnék csinálni aminek 2 összetevője is hidegen sajtolt olaj és arra gondoltam ha nem akarom külön használni hanem hogy minden egybe legyen ezt megoldhatnám szójalecitinnel.

Ez hatásos módszer?

Nem befolyásol vagy gyengít a hatásában semmit?

Mennyi lecitin kell mennyi olajhoz?



2022. aug. 12. 23:30
 1/2 Z003 ***** válasza:

Elméletileg nem okoz gondot. Viszont az olajok általában nem szeretik a sok vizet, hamar megavasodnak (de ez nem mindenre igaz például a legtöbb illóolajra nem).


Az hogy mennyi leticint kell beleraknod azt így nem lehet megmondani. Én addig adagolnám az elegyhez amég össze nem áll. Utánna meg egy kicsit hogy stabil is maradjon. De az emulzió sokkal könyebben romlik meg mit külön külön az alapanyagok.

2022. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Világos.

Köszönöm a választ!

Akkor így még az is jobb szerintem ha a napi addaggal csinálom ezt elfogyasztás előtt.

2022. aug. 13. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!