Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » CNC forgácsolásnál használt...

CNC forgácsolásnál használt emulziók mennyire károsak az egészségre?

Figyelt kérdés
emulziós gőz belélegzésére és bőrrel való érintkezésre gondolok, az is érdekelne hogy ezt milyen időközönként illene vagy lenne köteles a munkáltató cserélni, személyes tapasztalaitokra lennék kíváncsi, érdekelne olyanok véleménye akik már évek/évtizedek óta dolgoznak ebben a szakmában

2013. jún. 23. 13:56
 1/2 A kérdező kommentje:
olyat is láttam hogy elszívó/szellőztető berendezés van felszerelve, ezt ki állapítja meg hogy van-e rá szükség? ilyenkor nyáron 30+ fokban szépen tud párologni és a gép kinyitásakor rendesen arcbacsap az 50 fokos tömény gőz, csak én vagyok ilyen kényes vagy ez valóban okozhat hosszú távon problémákat? amiket eddig tapasztaltam az hogy hétvégente sokszor "lehámlik" a tenyerem, néha az is megesik, hogy váladékosat köhögök reggelente, és sokszor a szememen is érzem hogy nem tesz jót neki a gőz
2013. jún. 23. 14:12
 2/2 anonim válasza:
lány vagyok,kikészitette a böröm...elvileg olaj meg víz. Én is dolgoztam 2 honapot gyakszikor. Szerintem semmi képp nem egéséges de nem is ártalmas ugy mint a lapka. Azok tele vannak nehézfémmel:/
2013. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!