Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez elmúlasztja a rühességet?...

Ez elmúlasztja a rühességet? ( Novascabin emulzió)

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete viszketek,de viszont csak tegnap lettem figyelmes arra,hogy a combomat beborítja néhol piros pöttyök tömkelege.Nagyon kikészültem,mivel én higénikusan élek,de mégis elkaptam valahogy.Anno 7 éve is megfertőződtem,de már nem emlékszem,hogy akkor anyukám mivel kezelt.Láttam más készítményt is erre az atkafertőzésre,de azok drágábbak,de azokat már nem tudnám kifizetni,fizetésig meg ilyen dologgal nem jó várni. Kérlek válaszoljatok.18F

2014. márc. 2. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen jó, használd nyugodtan! Ne felejtkezz meg a ruháidról sem! Magas hőfokon átmosás, vasalás, ágyneműcsere!
2014. márc. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Igen,ezt tudom.
2014. márc. 3. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:
elvileg el kell hogy mulassza, vattacsomót itass be vele és azzal kend át többször a pattids helyeket. csináld két hétig, aztán látod, hogy javul bvagy nem.
2015. júl. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!