Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Flector rapid után emésztő...

Flector rapid után emésztő rendszer támogatása?

Figyelt kérdés
Sziasztok sajnos az utóbbi heten rengeteg flectort ittam, pedig nagyon ritka hogy gyógyszert szedek 2-3 nap alatt akar 5 tasak is elmehetett. Azóta nagyon rendetlenkedik a gyomrom, hányingerem van néha, nem kívánom az ételt, fura módon a szénsavas az amit meg tudok inni. Olvastam, hogy ez a fajta gyógyszer szét tudja cincalni az emésztőrendszert... milyen alternatív megoldások vagy gyógynövények vannak arra, hogy kitisztuljak és meggyógyuljon a gyomrom?

2022. aug. 18. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyers növényi ételek,olyan amiben sok rost van(csicsóka,sárgarépa,ananász,hagymafélék,cékla,retek pld) ezek táplálják a bélben lévő jótékony baktériumokat.Zöldárpafű,búzafű por vízben feloldva,nekem ezek jó hatással voltak a gyomromra.Ha nem iszod a flectort,akkor magától is sokat fog javulni.
2022. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!