Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A céklalé, céklapor, céklakaps...

Hamarné H. Mária kérdése:

A céklalé, céklapor, céklakapszula hatásmechanizmusában milyen különbség van? Milyen adagolás és melyik formában ajánlott egy májáttét daganatos betegnél?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 12:25
 1/2 Rozika15 válasza:

Szia!


Nekem nagymamámnak gyomor rákja van mi cékla-alma-répa levet itatunk vele. Az ízét nem nagyon bírja (pedig szerintem finom, én is szoktam vele inni..) Mi friss zöldséglevet szoktunk neki adnni. Ezen kívûl lúgos vizet iszik csak, illetve lúgosító étrendet állítottunk össze neki. A kemót elutasítottuk, mert voltunk egyen és azalatt és utána is nagyon rosszul volt tõle, hét kg-ot fogyott.Mostmár körülbelül két hónap telt el a kemó óta és sikerült visszaszednie már 6kg-t úgy, hogy csak zöldségeket (dinsztelve finoman ízesítve) eszik csak. Ha esetleg érdekel bõvebben a kúra akkor írj, szívesen megosztom bárkivel a tapasztalainkat!

2010. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rozika15 válasza:

[link]


Nézd át esetleg ezt az oldalt is, talán érdemes, én most találtam rá. Gyógyulást!

2010. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!