Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Olvastam valahol, hogy létezne...

Olvastam valahol, hogy léteznek homeopátiás bogyók, amelyeket az operaénekesek is szednek, amelyek a hangszalagokra hatnak, segítik a jobb hangképzést. Melyek ezek?

Figyelt kérdés
Ha valaki ismer ilyet, legyen szíves, segítsen, előre is köszönöm!
2008. dec. 22. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
homeopátia lényege h a szervezetet kényszeritik az öngyógyitásra, szoval a lényege h Te beképzeled magadnak h gyógyulsz vagy h jobb a hangod és ugy is lesz.. minden csak a gondolatodon és a hiteden mulik
2008. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló válaszának második részét hülyeségnek tartom! Több éve használjuk ezeket a szereket mindkét fiamnál és működik. Vannak könyvek amik konkrétan ezzel foglalkoznak.Ill. több orvos foglalkozik efféle gyógyítással.Ugyanazon homeopátiás gyógyszerből van több féle erősségű. Egy bizonyos szint felett csak orvos írhatja föl ezeket. Ja és nem is túl drágák.
2008. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Abban én is hiszek, hogy sok minden fejben dől el. Ettől függetlenül a homeopátia igenis hatásos, sok mindenre alkalmazom én is. De a konkrét kérdésre nem tudja valaki a választ? Előre is köszi annak, aki megírja.
2008. dec. 25. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:

www.natursziget.com/page.php?show/homeopathia/materiamedica


2. vok remélem tudtam segíteni, az ide bemásolt oldalon a Homeopátiás szer keresőbe valószínűleg találsz valamit ami ide vág.

2008. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

énekes vagyok, és én homeovoxot használtam. fene tudja, hogy attól -e de elmúlt (persze önmagától is elmúlt volna::))

azonban több tudományos oldalon leírják, hogy a homeopátia csalás, illetve arra alapoz, hogy azt hiszed, hatni fog, és akkor tényleg úgy érzed magad egy idő után.


a homeovox tájékoztatóján volt is gyanús dolog, ami erre utalt. azt mondta, hogy először rosszabbodhat a beteg állapota, utána pedig javul. gyógyszer nélkül dettó. :)


a legjobb a mély hallgatásba burkolózás, illetve a cukros tojásfehérje (fúj), és a hagymatea (fúj). na EZEK aztán tényleg eléggé homeo szerek :)

*robin*

2008. dec. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! A december tele van fellépésekkel, a torkom viszont fáj... Lehet, hogy azért kipróbálom, amit írtatok. Legfeljebb nem használ, de ártani tuti nem fog.

Mindenkinek boldog új évet!

2008. dec. 29. 07:52
 7/7 anonim ***** válasza:
nem akarok senkit elkeseríteni, de a homeopátiás szerek hatékonysága klinikailag a placebókkal azonos.
2010. okt. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!