Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Meszesedés csökkentésre...

Meszesedés csökkentésre valamilyen bevált gyógymód, javaslat? Gerinc-csigolya. Olyan írjon kérem, aki nem olvasott valamit, hanem nála vagy ismerősénél működött.

Figyelt kérdés
Azt olvastam nem lehetetlen, de elég hosszú idő lehet.

2022. okt. 13. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Logj. Akar sullyal.

Fogyj le,ha nem latszik enyhen a bordad,azaz tulsulyos vagy.

Csokkents nullara a feldolgozott kajakat keszeteleket.

2022. okt. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a lógás tetszik.
2022. okt. 14. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Meszesedést csökkenteni nem lehet. Lógással meg pláne. A lógás sem jó mindenkinek, ahhoz tudni kell mi van a porckorongjaiddal.
2022. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lökéshullám terápia valamennyit segíthet, saját tapasztalat. És megfelelően mozogni is kell.
2022. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

13 éves korom ota küzdök nyaki meszesedéssel, 1000+1 helyen jártunk de amit irtál azon még nem, mit gondolsz segithet?

2023. aug. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5# Megfelelő terapeutánál segíthet. Ha a főváros elérhető a számodra, ott tudok ajánlani szakembert saját tapasztalat alapján.
2023. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Engem is érdekel. Oszd meg velem is kérem.

Meg ha van valami egyszerű használható anyagod arról is hogy mi ez.

2023. aug. 29. 10:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nem értek hozzá ilyen mélységben, de a neten biztosan van egyszerűbb leírás. Én csak annyit tudok róla mondani saját tapasztalatból, hogy segít, ahol blokkok vannak, akár meszesedés, akár kötőszöveti letapadás, és hozzáteszem, hogy engem sem egyedül csak lökéshullámmal kezeltek, hanem komplex terápiát kaptam, pl. a megfelelő manuálterápia is fontos. Nekem poszt-Scheuermann szindrómám van egyébként, ami miatt torzultak a csigolyáim (tudom, rémesen hangzik, de egyébként ez egy gyakori betegség, csak nem olyan közismert, mint a porckorongsérv), és ezért engem csak szinten tartani lehet, nem gyógyítható. Hét éve járok terapeutához, és edzenem is kell mellette.

Privátban megírom, nekem kik segítettek.

2023. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 Miskolci vagyok de nem probléma, én mindent megteszek érte
2023. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!