Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hiszel a biorezonancia vizsgál...

Senior Séf kérdése:

Hiszel a biorezonancia vizsgálatban?

Figyelt kérdés
2022. dec. 16. 17:17
A kérdező szavazást indított:
hiszek <25 éves nő
hiszek >25 éves nő
hiszek <25 éves férfi
hiszek >25 éves férfi
7 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Természetesen nem hiszek!


Eleget tanultam már ahhoz, hogy TUDJAM az igazat - a biorezonancia a gyógyulni vágyó emberek szélsőségesen etikátlan és ezért nagyon gusztustalan átverése. Sokat elmond az orvostársadalom állapotáról az a tény, hogy még nem léptek fel ellene hatékony jogi eszközökkel!

2022. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező - miért nincs megadva a "nem"-re szavazás lehetősége?
2022. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
NEM! mert 100% áltudományos KAMU.
2022. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsesz? Ebalfäszkodtam a szavazás lehetőségét. Játsszuk azt, hogy a második lehetőség mindkét nem esetében a NEM HISZEK.
2022. dec. 16. 19:05
 5/9 Grimfox ***** válasza:
71%
Ha valaki elég erősen hisz benne, placeboként működik. A nagynéném erős láncdohányos volt, és egyetlen kezelés után teljesen leszokott. Nem azért, mert a kezelés használt, hanem mert hihetetlenül makacs asszony, és ő eldöntötte, hogy a kezelés működni fog. Mivel a leszokás főképp akaraterőtől függ, ezért ez elég támpont volt számára, hogy leszokjon. De ez ugye csak placebo.
2022. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek, pénztárca rabló céllal használják. Grimfox hozzászólásában van igazság, de csak nagyon keveseknek van ehhez elég hite és akaratereje. Akinek van, az meg megoldja a problémáját ilyen hókusz-pókuszok nélkül.
2022. dec. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Én se hittem benne, míg ki nem próbálták rajtam. 50 évre visszamenőleg megmondták, ikor, melyik évben volt valami törés az életemben. Utána azt is, hogy jelenleg milyen betegségekkel küzdök, pontosabban, hogy melyik szervem érintett valamiyen betegség által.
2022. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

#7 - persze, csak általában úgy megy az ilyesmi, hogy az ismerőse tanácsára repül el a madár a kérdéses vizsgálatra.


Előtte viszont ez a bizonyos ismerős pusztán szórakozásból egy órát tereferézett a "szakértővel", hogy neked mennyi problémád volt már az életedben, és hogy esély lenne-e számodra is egy ilyen dolgot kipróbálni - hátha...

2022. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es.

Ha infra kamerával fényképezik le a testedet, ott általában melegebb, ahol baj van. Utána ebből a képből egy gyakorlott orvos, anatómiai ismeretei segítségével kikövetkeztetheti, melyik szerved a problémás. Ez, ha úgy csinálják, ahogy kell, akkor egy jó módszer.

De vigyázat! Egyszer voltam egy előadáson, ahol erről volt szó. Egy paraván mögött csináltak fényképet csaknem mindenkiről, csak páran nem akarták. Ki is nyomtatták, amit odaadtak. De orvos nem volt, nem értékelte ki senki, ezért semmit nem tudtál meg. A fényképet sem orvos készítette, egy 30 év körüli férfi, inkább számítástechnikusnak nézett ki, ahogy a berendezést kezelte. Előtte vetkőzött-öltözött mindenki. Öltözés közben leolvastam a fényképezőgép típusát, aztán otthon megnéztem az interneten. Egy a kereskedelemben kapható infra kamera volt. A házak fényképezésére készült, hogy hol szökik a hő. Amit nem közöltek senkivel az előadás közben, ez a típus nem csak infra, hanem normál fényképet is készített mindenkiről. Ki tudja, mire használták ezeket a képeket, orvos hiányában nem-e ez volt a fő cél, hogy a tudtunkon kívül meztelenül fényképezzenek. Ennek ugyan nem sok köze van a biorezonanciához, de az ilyen kókler cégektől minden kitelik, vigyázni kell minden ilyen vizsgálattal.

8-asnak is igaza van, ha megelőzi a vizsgálatot egy beszélgetés, akaratlanul elmondhatsz olyan, amiből következtet a vizsgáló személy. És megelőzheti egy 8-as által említett adatgyűjtés is. Átverés az egész!

2022. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!