Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A biorezonancia kezelések...

A biorezonancia kezelések mennyire hatásosak daganatos betegsègnèl?

Figyelt kérdés
Látom több fajta ilyen gép van. Melyik a megbízható hatásos?

2022. dec. 19. 18:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De én még a kezelőorvossal nem beszéltem, abban bízok hogy mond olyat mint a filmekben "lenne egy kezelés de az macerás és drága", de hatásos. Mindent megtennék hogy sikerüljön .
2022. dec. 20. 07:33
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a 'mindent megtennek' szokta az elkeseredett embereket a sarlatanok kezei koze lokni.


Amugy ha a kezeloorvossal nem beszeltel, akkor egesz pontosan milyen alternativ kezelest is akarsz?

2022. dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem, én azt hittem ez már eldőlt dolog. Kezelőorvossal beszélj. Ha más mód nincs csak kemo meg sugár és azt nem akarod, akkor szinte akármit lehet helyette, veszíteni valód nincs. A sugár és kemó alatt viszont semmilyen atioxidánst nem szabad alkalmazni,de ezt majd elmomdják.
2022. dec. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10. Bővebben?
2022. dec. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%

#11: tehát merő előítéletességből már eleve negatívumot feltételezel a kezelőorvosodról....????


Azt tudtad, hogy a daganatos betegségek esetén a hit, vagy a pozitív életszemlélet MENNYIT tud javítani a beteg állapotán és a betegség kimenetelén...???


Think positive!


Normális orvos ilyet nem mond. Légyszi, ne butuska amcsi filmeken alapozva próbáld elképzelni a világot.


Jobbulást kívánok!

2022. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!