Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szemölcsöt szeretnék eltávolít...

Szemölcsöt szeretnék eltávolítani vérehulló fecskefűvel. Budapesten élek, így nincs kertem, ahol teremne. Van olyan üzlet Budapesten ahol meg lehet vásárolni az élő növényt?

Figyelt kérdés

Vagy melyik ecsetelő lehet a legjobb?

Láttam van a Dr.Milesz vagy Dr.Immun? Stb

Valakinek tapasztalat?


2023. jan. 5. 19:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Én inkább ecsetelőre hajazok mint a virágra,de szerintem menjen be egy gyógyszertárba és kérdezze meg a gyógyszerészeket,ők biztos tudnak segíteni.
2023. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ecsetelőket nem ismerem. A vérehulló fecskefű úgy nő, mint a gaz, ingyen is kapsz attól, akinek kertje van, de sok helyen az út mellett is megtalálható, de most nincs szezonja, úgyhogy ha sürgős, akkor marad a patika.
2023. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Grimfox ***** válasza:
100%
A városban is lehet találni, bár ha belváros, akkor kétséges. Olyan helyeken, ahol pl elbontanak egy házat, és évekig nem építenek oda semmit, a fecskefű elég szépen meg tud teremni. Ahogy előttem írták, nincs szezonja, de elég enyhe a tél, megeshet, hogy fagyvédettebb helyeken találni. A gond csak az, hogy azt napi szinten kellene kenni, annyi viszont most tényleg nem terem még ott sem, ahol amúgy minden tele van vele. Szerintem maradj az ecsetelőnél.
2023. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik testrészen van a szemölcs ?
2023. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: a hátamon. De gondoltam, ha már beszerzem eltávolítom több helyről is.

2023. jan. 5. 23:45
 6/6 benboglar ***** válasza:
Igen, ingyen van, kenegetjük vele a szemölcsöt vagy kitüremkedést és észre sem vesszük,eltűnik ! Az én kertemben is rengeteg van és az ilyen télen végig él és használható !!
2023. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!