Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szenved esetleg valaki hiperhi...

Szenved esetleg valaki hiperhidrózisban, mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Születésem óta hiperhidrózisban(túlzott izzadékonyságban) szenvedek és nagyon rosszul érzem magam miatta.Mit tehetek ellene?
2008. dec. 26. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Exodor nevű izzadásgátlót használok és nagyon jó.
2008. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

amik izzadsag ellen vannak es nagyon jok:


- Solutio Antisudorica

- PerspireX (folyekony, minden este lefekves elott bekened a kezed/honaljad/talpad )

- Botox ( ezt egy evben max 2x kell hasznalni, ez egy injekcio, csak gyakorlott orvos adhatja be, mellekhatasai csak tuladagolaskor lepnek fel, ettol garantaltan 100%,hogy semmit nem izzadhatsz, viszont nagyon draga )


remelem tudtam segiteni =)

tovabbi jo napot neked ! =)

2009. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az előttem szóló listájához írnám: Certain Dri , Odaban (ezeket akkor ha eddig semmi nem hatott mivel nem olcsó mulatságok )
2009. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen,szenvedünk egy párban ebben a kórban...lelki sérülések miatt van az egész
2010. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!