Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ismered a biorezonanciás...

Ismered a biorezonanciás állapot felmérést? Esetleg voltál már vagy rendszeresen jársz ilyen állapotfelmérésre?

Figyelt kérdés

Menyit fizetsz?

Rendszeresen szoktál járni?

Meg vagy vele elégedve?

Volt már, hogy komolyabb betegséget kimutatott?

Köszi a választ!


2011. szept. 4. 06:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%

igen, elég rendszeresen járok, ugyanis van egy belgyógyászati problémám, amit rendszeresen vizsgálni kell illetve szinten tartani.

kb fél évente megyek.

igen, azt mondhatom, hogy mindent kimutatott, hiszen amikor elmentem először, nem mondtam el az orvosnak, hogy milyen diagnosztizált betegségem van, mégis elmondta...

sőt, még az okokra is rávilágított, amire mondjuk a "hagyományos" orvos nem.

én 8000 Ft-ot szoktam fizetni, de ez elég változó, attól is függ, hogy pl milyen géppel mér, vagy pl hogy hol van :)

te miért mennél? mennyibe kerül ott a vizsgálat?

2011. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

előző írónak:


Mindent kimutat és kezelni is tudják ott a bajod???

Azért kérdem mert én is szeretnék elmenni, de itt olvastam már olyant hogy nem való semmire se. Elbizonytalanodtam.

Bár nekem is valami belgyógyászati problémám van véreredményem szerint csak az orvosom nem foglalkozik vele, de engem meg idegesít hogy ez van és megoldást keresek rá.

2011. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%

első vagyok :)

igazából én olyan helyre járok, ahol orvos végzi a vizsgálatot, így el tud indítani egy irányba. gyógyszert nem ír fel, azt megteszi a "szimpla" belgyógyász-

de ajánl étrend-kiegészítőket, amik nekem nagyon hatásosak, mondhatom azt, hogy azok tartottak életben, szóval én már nem nagyon hiszek a hagyományos orvoslásban...

neked milyen jellegű gondjaid vannak?

igen, nagyon sok "szkeptikus" van, és biztos vagyok benne, h hamarosan jönnek majd a válaszok ide is, hogy "mekkora baromság", meg "kuruzslás" és hasonló értelmes válaszok :D én ezeket konkrétan lesz@rom, mindenki abban hisz, amiben akar (bár én nem hiszem, hogy ebben hinni kell, abban sem hisz az ember, hogy az aspirintől elmúlik a fejfájás, mégis elmúlik...) meg arra költ a pénzét, amire akarja...

én tényleg ajánlom!

ha bármi kérdésetek lenne, nagyon szívesen válaszolok :)

2011. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a gyors választ! :-)


Igen szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban kicsit, de már azért kacérkodok a gondolattal hogy érdemes elmennem. Már csak azért is mert bosszant hogy le se sz@r konkrétan az orvosom (emelkedett a máj és epeértékem), mindenért nekem kell kutakodnom és utánajárnom. Szerinte az megoldás hogy havonta teljes vérképet csináltat velem. Megnézi:Hmm..Hmm... hümmög és ennyi. De már 3 hónapja látszik hogy folyamatosan emelkedik egy bizonyos értékem. Ráadásul nekem ez nem játék (lehet az orvosomnak az de nekem nem!), mert babát tervezünk /már volt 2 terhességem, mindkettő problémás volt, a 2. szülésem után el is vesztettük a babánkat. szóval nekem nem vicc!/ és nem tudunk 1-ről a 2-re lépni míg minden rendben nincs velem.

És pl. ezen a vizsgálaton folyamatosan kérdezgetnek hogy mik a panaszaid, vagy kimutat mindent a gép? És a doki már csak a megoldást mondja rá?

2011. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

nekem is máj -és epeproblémáim vannak sajnos :(

az az igazság, hogy akihez én járok elég szófukar ember, nem nagyon szeret beszélni abban az egy órában, inkább "elmélkedik" és a végén mondja el amit lát :) nem is nagyon kérdezget tőlem, persze én kérdezgetek, de én is kíváncsi voltam az elején, ezért nem nagyon mondtam el neki, hogy miket diagnosztizáltak nálam előtte...de kb ugyanazt elmondta, mondom kicsit bővebben is.

most, hogy már tud rólam szinte mindent, így inkább "felülvizsgálatnak" nevezném, és azért járok inkább hozzá, mert az orvosi vizsgálatok elég kellemetlenek illetve fájdalmasak ahhoz, hogy félévente megcsináltassam, meg hát ez a találgatás engem is kikészít, meg hogy nem mond semmi konkrétat, mert azzal nem tud mellélőni, nekem ez az érzésem....

kezelést nem ad, én másmilyen kezelésre járok (Bemer) és szedem a táplálék-kiegészítőket.

Sokan (az ismerőseim közül) folyton azt mondják, hogy ilyen meg olyan drága dolgok ezek, de az, hogy az ember jól van és nem kell fájdalmakkal élni nekem megér ennyit...

2011. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

[link]


végzős orvostanhallgató

2011. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%
köszönjük orvostanhallgató, menj inkább tüntetni Vágó Pista barátoddal ...
2011. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%

Inkább az alábbi cikket emelném ki.

[link]


Bármilyen biorezonanciás kütyüt is szívesen tesztelnénk. Persze, amikor kijelentjük, hogy szívesen megnéznénk, akkor mindig hárítás jön.

2011. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nos kíváncsi voltam hányan ismerik ezt az állapotfelmérést,és mit tapasztaltak eddig. Én is voltam már 2x ilyen felmérésen. 5ezer Ft volt egy alkalom és egy bioenergetikus (nő) végezte. Ez nem gyógyít, csak felméri az egészségi állapotodat és mindent kimutat a vitamin és ásványi anyag hiánmytól kezdve a kialakulóban lévő daganaton át. Ez a felmérérs megkímél egy csómó orvosi vizsgálattól.Mikor legelősször voltam, felvette a hölgy az adataimat,szül év, eddigi műtétek stb.. elfelejtettem szólni a mandula műtétről és rákérdezett, hogy volt mandulaműtétem? Én meg elősször meglepődtem, honnan tudja, a gép kimutatta. Elképesztő volt. Akkoriban egy jó ideig fájtak az izmamim és görcsölt is. Rákérdezett, hogy nem-e szokott, mondtam, hogy igen és végül is kiderült, hogy magnézium hiányom van.

Mikor a házi orvosomnál voltam az állapotfelmérérs előtt kb 1 hónappal, visszavitem a labor eredményt, akkor azt mondta az eredmények alapján, hogy makk egészslges vagyok.

Szóval ezért jó a biorezonanciás felmérés, mert így megelőzhetőek a betegségek illtve ha valakin legalább évente 2x megy ilyenre és esetleg kimutatja, hogy a kilakulóban lévő daganatot, aminek még nincsennek tünetei, akkor az nagyon jó eséllyel gyógyítható.

Azóta nem voltam, mert elköltöztem a lakóhelymeről, de itt is találtam egy természetgyógyászt, aki foglalkozik ilyen állapotfelméréssel, szept. végére kaptam időpontot. 6ezer ft-ba kerül.

Azért is döntöttm úgy, hogy ismét elmegyek, mert több mint fél éve bélproblémáim vannak. Székrekedés, állandó haspuffadás, hasfájás. Azóta szedtem különböző étrendkiegéstíőket aloe verát ittam pl. és azóta csükkenetek a tüneteim, de még mindig nem az igaz.

Elmentem GASZTROWENTEROLÓGIÁRA csináltak gyomortükrözést, ami negatív lett, csináltak heliobakter tesztet, ami szintén negatív lett, biposziát negítv lett és egy vérvizsgálatra is elküldtek, hogy biztos kizárják a lisztérzékenységet, ami okozhatj ezeket a tüneteket. Ez is negatív lett. Mit írtak a papírra , a Dg. sine morbo, azaz nincs eredmény. Ezután el keltt volna küldeniük béltükrözlsre, mert biztos, hogy ott van a gond, ha már a többi vizsgálat negatív lett, de erre mi volt a válasz? "reméljük, hogy a tünetei hamarosan javulni fognak, ha nem így van, jöjjön vissza" Ebből elegem lett, a felmérés meg 99% pontosággal ki fogja mutatni, hogy mi a bajom, most megkímélhettem magam volna ettől a sok fájdalmas és kelemetlen vizsgálattól.

Az orvostanhallgatón meg nem lepődöm meg, mert általában a orvosok többsége meg se akarja hallani az ilysmit, ők csak kizárólag a nyugati orvolásban hiszenk. Alternatív gyógyítás a számukra nincs, csak a gyógyszerek, amik mérgeznek, ők nem hsizen az ilysmikben!!!! de nem is érdekel.A lényeg az, hogy én tapasztaltam és tudom, hogy ez milyen jó.


Kedves eldő válaszoló! Írtad, hogy étrendkiegészítő termékeket szedtél. Megkérdezhetem, hogy milyeneket? Esetleg nem az FLP termékeit? Én azokat szedem és sztem a legjobbak.

2011. szept. 4. 14:25
 10/25 A kérdező kommentje:
Az végzős orvosnak üzenem, attól még, hogy orvos , nem biztos, hogy okosabb ilyen téren. Csak úgy megsúgom, a biorezonancia nem gyógyít, hanem felméri az ember állapotát.
2011. szept. 4. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!