Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kinek vált már be az Ezüst...

Kinek vált már be az Ezüst kolloid HPV esetén? Írjatok személyes tapasztalatokat!

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz méhnyakrákot kapni, inkább hallgass a nőgyógyászodra.
2010. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A nőgyógyászokat is kérdeztem mit javasolnak HPV ellen.

Semmit.

Nincs gyógyszer, nincs javaslat, próbálkozhatsz különféle immunerősítésel, jobb esetben a szervezeted magától kipakolja a vírust.

A nőgyógyásznak valóban van használható javaslata, az a fél éves kontrol.

Más nem.

Max tüneti kezelést tudnak, ahol az szükséges.

Ezért érdekel ki az aki a személyes tapasztalata alapján tud számára bevált megoldást ajánlani.

Orvosnak vallotta magát, akinek az erről szóló javaslatát hallottam. Érdekel, mennyi valóság alapja van.

2010. okt. 12. 12:28
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, én most azt szűrtem le, hogy hiába állította orvosként valaki, hogy ez hatékony megoldás HPV esetére, vélhetően nem volt igaza.

Ha esetleg valaki rá tud erre cáfolni, később is örömmel veszek személyes tapasztalatot!

2010. okt. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!