Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tapasztalat az ezüst kolloid...

Tapasztalat az ezüst kolloid oldatról?

Figyelt kérdés
Használtad, mire, hatásos volt stb...
2011. szept. 30. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Nekem bevált ekcémára.

Télen mindig kicsípi a szél és begyullad, ez segít hogy ne kapjon fertőzést. Ha mondjuk megvágom magam pedikűrözés közben akkor is ezt használom. Betegségnél még nem használtam

2011. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 homo ludensz ***** válasza:
78%
Megoszlanak a vélemények róla,van aki fertőtlenítőként használja külsőleg és belsőleg,míg más azt mondja nehézfém és lerakódik a szervezetbe. Én ennyit tudok róla és te tapasztalatot kértél. Igen ittam már én is és mindíg van is itthon.
2011. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Igeen!

Volt egy ipse, mindennap megívott egy üveggel, nem tudom mennyi ideig mert fájd a válla, és bekékült úgy néz ki mint Törpapa :-D

Nem fogja levedleni a színét az biztos...

Nem is innék ilyet túl sokat.

Első voltam :-)

2011. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az lehetelen egy üveggel minden nap az nagyon sok. Az adagolással vigyázni kell. Ne hari de ezt nem tudom elhinni :)
2011. okt. 1. 19:10
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

[link]


végzős orvostanhallgató

2011. okt. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!(orvostan hallható)

Mit linkeltél be nekem? Talán a képeken lévő személyek mind az ezüst kolloid hatáaitól szenvdtek/nek?

Ugye nem te vagy az orvostan hallgató, aki megkérdőjelezte a biorezoranciás állapotfelmérést?

2011. okt. 3. 06:38
 7/13 homo ludensz ***** válasza:
Ne bántsd! Ők ezt tanulják mi mást mondhatna? Gondolod hogy egy csillagász otthon horoszkópot készít? Olyan ez mint ha egy fizikusnak akarnád bemutatni a gyógyító kristályok frekvenciáját.
2011. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

De igen, valószínűleg én vagyok.


végzős orvostanhallgató

2011. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ezt a linket a videóval együtt a végzős orvostan hallgatónak ajánlom a figyelmébe!!!


Amit belinkeltél nekem az csak abban az esetben fordulhat elő(argyria) ha valaki belsőleg túladagolja az ezüst oldatot. Csak kúraszerűen lehet alkalmazni vagy legalábbis érdemes szünetet beiktatni.

Miért vagy ennyire szkeptikus a természetgyógyászattal és a homoterápiával?

Csak hogy mondjak valamit haspuffadás, hasfájás, székrekedés tüneteivel mentem a gasztroenterológiára. Fél évig jártam vissza, hónapokat kellett várnom időpontra. Egy csomó kellemetlen vizsgálat volt, gyomortükrözés, ami negatív lett, vérvétel stb... És végül semmit nem taléltak, elküldtek,nem kértek újabb vizsgálatot aztmondta az orvos, hogy reméjük enyhülnek a tünetei.

Utánna felvetettem az orvosnak, hogy lehetséges-e, hogy esetleg gombám van. Azt mondta az nem lehet, mert(...)

Nemrég voltam biorezoranciás állapoptfelmérésen. El se mondtam mik a panaszaim, a gép mindent kimutaott. Az álandó gázképződést a bélparazita a gomba okozza és az ezek által termelt oixintól pattanásos már egy ideje az arcom.

Érdekes, akkor mégis van gombám... Ha hamarabb mentem volna el, már rég elkzedhettem volna a kezelést.

Ennyit a nyugati orvoslásról.

2011. okt. 4. 07:23
 10/13 A kérdező kommentje:
2011. okt. 4. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!