Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezüst kolloid mire jó? Vélemén...

Ezüst kolloid mire jó? Véleményeket tapasztalatokat várok olyanoktól akik használták már.

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 20:24
 1/6 anonim válasza:
55%
2009. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%
Kimutatták, hogy az ezüst kolloid nagy mértékűgyógyító hatással bír. Lehet "natúron" ezüst kolloidot kapni, de van olyan is, hogy ezüst kolloidos víz. Szerintem keserű izű, nekem nem ízlett. De van akinek különösen tetszik, és csak ezt issza. Ez egyénfüggő. Tapasztalatot nem nagyon tudok mondani, mert az íze miatt nem ittam túl sok ideig.
2009. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

"...mellékhatásai miatt ma már használata nem javasolt. A tudomány nagy eredménye volt a biztonságosabb, sokkalta hatékonyabb szerek (elsősorban antibiotikumok) felfedezése. Az ezüstkolloid nem lett "elfeledve", illetve nincs "eltitkolva", csupán egyszerűen elavult."



[link]

2009. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon tuti vírusölőszer. Magamon nem alkalmaztam, terhesen nem is tenném, de a lovamon igen. Nála bevált.

39+2km

2009. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenre jó a torokfájástól megkezdve a nögyógyászati problémákon keresztül a pattanások kezeléséig.Én ezüst vízként ismerem.És nekem kifejezetten ajánlották a terhesség alatt inni mert kimutatták h jó hatással van a magzatfejlödésre.Ittam is szorgalmasan és tényleg itt van az egészséges babám.Ja és semilyen mellékhatása nincs
2009. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

kotyvassz belőle ezüstnitrátot, dugj bele egy szögekkel kivert botot, és irány vámpírt ölni! :)

Instant fegyver a régi karó helyett.

2010. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!