Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Magyarázzátok el, hogy a só...

Magyarázzátok el, hogy a só hogyan tud ilyen hatékony lenni fülfájás esetén? Részletek ⬇️

Figyelt kérdés

Fájt a torkom és elkezdtek fájni a fülek is.

Nincs most sópárnám, de eszembe jutott, hogy van egy sószappan. (Ez a neve, de valójában egy kis sótömb.)

Nem melegítettem fel.

Csak odatettem a fülem alá, fél óráig úgy feküdtem, aztán megfordultam és a másik fülem alá raktam.


Nem csak a fülfájás csökkent jelentősen, hanem még a torokfájás is.


Hogy lehet ez?



2023. márc. 23. 13:21
1 2
 1/17 Zcom09 ***** válasza:
85%
Tiszta placebó. A só önmagában főleg szárazon nem képes áthatolni a bőrön. Ha valami nem hatol be a szervezetebe, és nem is melegít vagy hűt akkor az pont ugyan olyan mintha egy darab aszfaltra feküdtél volna.
2023. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem placebo.


Aki tud igazi magyarázatot, írjon.

2023. márc. 23. 14:04
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
Lehet, hogy a sónak volt egy kis nedvességtartalma, és annak a gőzét belélegezted. Onnantól már érthető lenne, mert a só az fertőtlenítő hatású.
2023. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Z003 ***** válasza:
82%

@3-as a só egy szilárd ionos anyag. Nem fog a nedvességek együtt elpárologni. Az igaz hogy a só fertőtlenítő de hogy elérje azt a szintet ahol a baktériumokat megöli akkor már az emberi szöveteket is károsítja ami egy erős csípés érzést eredményez azt biztos észrevette volna.


Amúgy az leső jól írta. Ahhoz hogy valami hatást fejtsen ki a szervezetedre ahhoz valahogy belekell kerüljön a szervezetbe (vagy hőenergiát átadnia). Attól hogy hozzáérsz egy darab sóhoz az nem fog felszívódni a bőrödön főleg nem szárazon. Mint említettem a só egy ionos anyag. Ami azt jelenti hogy poláris oldószerekben oldódik (víz), és apoláris(olajok) oldószerekben nem. A bőrödön van egy természetes zsiradék és olaj réteg ami meggátolja hogy a só jelentős mértékben penetráljon a bőrbe. Ha ezt a védőréteget eltávolítjuk pl szappannal, és sós vízbe áztatjuk a bőrünket akkor különböző sók képesek behatolni a szövetekbe. Bár csak korlátozott mértékben.


HA úgy használtad ahogy leírtad, teljesen kizárt hogy bármi fiziológiai hatást fejtett volna ki a szervezetedre.

Ha továbbra is ignorálni akarod a tudományosan megalapozott válaszokat. Nyugodtan írd ki ezt a kérdést az ezotéria kategóriába. Ott majd részletesen leírják neked hogy azért lették jobban mert a só negatív részecskéket sugároz amik semlegesítik a kártékony pozitív részecskéket amik a betegségedet okozzák. És só és kristály simogatással még a rákot is meggyógyítják.

2023. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkor valamit még nem tudtok. Ennyi. Csak ne hinnéd, hogy mindent tudsz.

Annyival sokkal jobban lettem, hogy csak na.

2023. márc. 23. 15:00
 6/17 anonim válasza:
100%

Az ilyen betegségeket a különböző pozitív részecskék okozzák amik az elektromos szomgból és a génkezelt ételekből származnak. Ezektől leszünk betegek.


A só egy nagyon ősi anyag. AMi abból a korból származik amikor még nem voltak ezek a pozitívan töltött részecskék. Akkoriban a nekünk is jóhatású negatív részecskék voltak többségben. Ezekből a hosszú évezredek alatt a só feltöltődött és most leadja ezeket. ÍGy képes meggyógyítani az ilyen betegségeket.


Legközelebb próbálkozz kvarcot rakni a párnád alá az egy kiváló anyag ami magábaszívja és megköti a pozitív részecskéket.

2023. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Igen a kvarc jó az ilyenek megegelőzésére. Sok elktromos szmogot meg egyebet megtud kötni. Próbálkozhatsz orgonit kristályokkal is azok direkt arra lettek megalkotva hogy megvédjenek a pozitív részecskétől. Csak figyelj arra hogy egy idő után ezek megtelnek és olyankor meg kell tisztítani őket
2023. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Azt a só tömböt már ne használd mert könnyen kibocsálthatja amit már magábaszívott. old fel vízbe. de filyelj arra hogy ne olyan vízbe ami élő vízbe fog kerülni mert akkor csak oda juttatod a dolgokat amiket kiszívott belőlled.
2023. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ahogy előttem is írták a só különösen jó a pozitív részecskék megkötésében és neatív részecskéket sugároz. Viszont nem kell megszabadulnod tölle, csak regenerálnod kell. Elősszőr berakhatod a mikróra egy 5 percre az elpusztít minden részecskét. Így üresen hagyja ezért mé fel kel töltened a jó sugárzással. Ezt megteheted úgy hogy lerakod egy olyan helyre ahol természetes folyóvíz van vagy erős napsütés és ott hagyot 1-2 hétre.
2023. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Nincs mikrohullámú sütőnk.


Kvarc alatt a hegyikristályt vagy a rózsakvarcot értitek?


És még valami, most csak arra van lehetőségem, hogy vízzel tisztítsam meg a hegyikristályt. Mennyi ideig legyen vízben? Vagy ez nem lesz elég?

2023. márc. 23. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!