Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Magyarázzátok el, hogy a só...

Magyarázzátok el, hogy a só hogyan tud ilyen hatékony lenni fülfájás esetén? Részletek ⬇️

Figyelt kérdés

Fájt a torkom és elkezdtek fájni a fülek is.

Nincs most sópárnám, de eszembe jutott, hogy van egy sószappan. (Ez a neve, de valójában egy kis sótömb.)

Nem melegítettem fel.

Csak odatettem a fülem alá, fél óráig úgy feküdtem, aztán megfordultam és a másik fülem alá raktam.


Nem csak a fülfájás csökkent jelentősen, hanem még a torokfájás is.


Hogy lehet ez?



2023. márc. 23. 13:21
1 2
 11/17 anonim válasza:
XD Azt vágod hogy csak szórakozunk veled?
2023. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem vágtam, de nem baj, hogy ezeket írta valaki, mert így eszembe jutott, hogy van itthon ionizátor és elővettem, bedugtam, bekapcsoltam.
2023. márc. 23. 15:57
 13/17 anonim válasza:
52%

Hajátok, vannaka kik egyszerűen csak kicsit nagyobb kihívásokkal küzdenek szellemileg. Nem az ő hibája.


Mellesleg az ionizátort ózont termel. Ami egy nagyon erős rákkeltő anyag. Hacsak nincs rajta külön a használatiutasításon hogy lehet úgy használni hogy a szobában vagy ne használd.

2023. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
36%
@13-as Szerinted megfogja érteni hogy megmérgezi magát? Ez előbb bedőlt ennek a sok f*szságnak. Nem hinnám hogy van benne annyi hogy megértse hogy működnek az ionizáló légtisztítók.
2023. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 xp ali ***** válasza:
Kifolyt a fülzsír. Meleg sónál is az a lényeg, hogy rajta legyen a fejed és a meleg levegő segít megolvasztani. Jó helyette törölközőbe tekert forró vizes PET palack is. Én utóbbit szoktam, ha ilyen bajom van. Más esetelben meg maga a meleg, ami pl görcsoldó hatású. Ezt a lányok alkalmazzák pl a nehéz napokon, akiknek kell.
2023. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Utána azt is csináltam (a melegítő palackot).
2023. ápr. 7. 14:40
 17/17 anonim válasza:
Ez még, így visszaolvasva is nagyon vicces.
2023. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!