Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen "pénzügyi mozgások"...

Milyen "pénzügyi mozgások" vannnak, ami alapján az akpunktőrőket és egyéb sarlatánokat nem sittelik le, akik egy rákbetegnek letiltják a gyógyszerét, mert pattanásos lesz tőle a bőre, ami "rossz jel"?

Figyelt kérdés
A korrupciót ugye milyen ügyesen írtam körül?

2023. ápr. 5. 16:49
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:

Gyógyszert csak orvos tilthat le. Természetgyógyászok nem tilthatnak le gyógyszert, csak javasolhatják, amit a beteg személyesen dönt el, hogy követ, vagy nem.

Én elég erős gyógyszereket szedtem, amikor akupunktúrára jártam, de a kínai doki, akinek a klinikáján voltam nem szólt bele az orvos által előírt gyógyszerlésembe, csak adott egy növényi gyógyszert pluszba az akupunktúrás kezelés mellé. Szerintem minden attól függ, hogy kihez megy a beteg.

Amúgy meg nem meglepő, ha egy rákbeteg gyógyszere elég feltűnő mellékhatásokat produkál. Persze hogy nem jó a testének az a gyógyszer, de a rákos szöveteknek még kevésbé jó.

2023. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Személyesen is beszéltem a dokival.

Érdekes élmény volt. Ha "kényeset kérdeztem" azonnal jött a válasz, hogy "nem értem". Végül csak annyi valós kommunikáció tudott lenni, hogy leanyáztam (azt természetesen értette)

2023. ápr. 6. 09:11
 3/11 Grimfox ***** válasza:
Nekem szerencsém volt, mert volt egy tolmács is, amit nem értett a doki, azt a tolmács elmagyarázta. Illetve aszisztens, aki tudott kínaiul.
2023. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az adott orvos nyelvtudása biztosan nagyon hiányos. Állítólag magyar nyelven végezte a SOTE-t, mielőtt kuruzsló lett.
2023. ápr. 6. 21:49
 5/11 Grimfox ***** válasza:
Pontosan mivel gyógyít?
2023. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akupunktura
2023. ápr. 7. 04:55
 7/11 Grimfox ***** válasza:

Lehet, hogy érdemes lenne egy másik akupunktúrás szakembert is megkérdezni az ügyben. Ha ugyanazt mondja, mint a másik, az elgondolkodtató a gyógyszerrel kapcsolatban, de ha ő nem bírálja a gyógyszerezést, hanem együtt dolgozik vele, akkor őt érdemes választani.

Az igaz, hogy a daganatos betegségeket kezelő gyógyszerek károsak a testre, de szükségesek. Egy becsületes szakember ezt tudja, és együtt dolgozik a gyógyszerrel, mert tudja hogy kell úgy kezelni, hogy az, amit a gyógyszer csinál, és az, amit ő, azok ne ütközzenek. Elvileg még a mellékhatások is csökkenthetők, csak azt nem tudom, hogy a fő kezeléssel az mennyire van összhangban.

2023. ápr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyenlőre "fő kezelés " nincsen. Vizsgálatok vannak, fájdalomcsillapítók, hashajtó. A hashajtó helyett adott valami bonbont, az egyik tápszert meg letiltotta a pattanások miatt. Azóta a nejem eltorzult fejjel jön ki a WCből...

Sajnos hisz a sarlatánban. (Nem őt dicsérem) Sajnos úgy néz ki, ő a Jobbik esély, mert a "fehér köpenyes" orvosok csak időt húznak...

2023. ápr. 7. 07:49
 9/11 Grimfox ***** válasza:
Olyan stádiumban van, hogy már csak a tüneteket lehet elnyomni? Vagy csak nem vállalja az orvos a műtétet? Egyik eshetőség sem biztató. Ha a jelenlegi akupunktúrás doktor nem hoz javulást, másikat is meg kellene próbálni. Meg nem tudja gyógyítani a rákot, de lassítani tudja a folyamatot, esetlegesen orvosilag kezelhetővé válhat. De tényleg csak a legjobb szakember segítségével. Az akupunktúra legalább olyan bonyolult, mint a normál orvoslás. Nagyon kell hozzá érteni, különben nem használ. Vagy akár ronthat is a dolgokon, ha valaki csak úgy elkezd szurkálni.
2023. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Bocs akupunktúrára az összes általam ismert kettős vak teszt azt mutatta, hogy az eredményessége egybe esik a placebóéval. Az eredményt árnyalja, hogy mindet "fehér köpenyes" orvosok finanszírozták.

Szerencsétlent két éve kezelik "helikobakter fertőzéssel". Amikor 40 kilóra fogyott, akkor álltam a sarkamra, hogy most orvost váltunk. Két napon alatt meglett a diagnózis, hogy daganat, valószínűleg rosszindulatú. Az első mintában nem találtak értékelhető sejteket. Egy hónap alatt a daganat a duplájára nőtt, most megint szövettanra, CTre ha ezek meglesznek ki tudja mire várunk. Hízni kéne a műtéthez, de egyre kisebb rá az esély...

2023. ápr. 7. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!