Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hányinger, rossz közérzet?...

Hányinger, rossz közérzet? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok.Mindennap allando hanyinger gyotor..neha 1-2 orara elmulik..de vissza is jon. Emellett gomboc erzes van a torkban, bofogok,neha szokott fajni a hasam de inkabb az alhas, puffadok es a szekletem pedig hol napi 3x kell menni es rendes hol nem akar jonni sehogysem. Mivel epp nyar van ezert epp hogy kibirom..de rettegek mi lesz a suliban. Mar lassan 1 eve tart es sokat hianyoztam sulibol ezek miatt. Voltunk suliban de semmi szervi elvaltozas nem volt. Legalabbis egyedul tukrozesre nem mertem meg elmenni. Nincsenek lelki gondjaim mielott barki mondana..erosnek tartom magam es eddig semmi problemam nem volt. Ez viszont nem hagy nyugodni..gondolkodtam az ongyilkossagon mert ez elviselhetetlen..neha beszelni se tudok mert felek hogy hanyok..nem megyek tarsasagba. Kerem szepen..valaki aki halott mar errol vagy valami hasonlo..segitsen.

2017. júl. 18. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat, orvost akartam irni. Ott voltunk kivizsgalason.
2017. júl. 18. 21:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz és kérj további vizsgálatokat. Refluxtól kezdve ezer dolog lehet.
2017. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mar szinte minden volt. Vervetel vizelet ultrahang laktozteszt ..helicobacterre pozitiv lettem de utana szedtem gyogyszert es kiirtottuk..de azota is fenall..sajnos az orvos nemakar velem foglalkozni azthiszi hogy kitalalom. Mintha nekem ez jo lenne..
2017. júl. 18. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:

A torok alatti gombócérzés úgy épült be a köztudatba, hogy az lelki eredetű. Úgymond képzelgés. Pedig, a gombóc az valós. Csak ezt a túliskolázottak, akiknek ilyen érzésük még nem volt el sem tudják képzelni, hogy az agyat hogyan ki tudja fárasztani. Mert minden ember, akinek folyamatosan szorítja valami a torkát, idegbeteg lesz.

A valóság az, hogy egy félresikerült gyermekkori hányás megfeszíti a nyelőcsövet, és az izomzatot fedő hártya megreped. A repedésen az étel bebújik a hártya alá, ebből lesz a gombóc. Az itt elrothadó ételmaradványok néha néha de folyamatosan csepeg be a gyomorba. Ez nagyon enyhe gyomorrontás szerű tüneteket eredményez, ebből származik a folyamatos hányinger és a rossz közérzet. A gasztrookosok nem láthatják a nyelőcső elváltozást, mert a tükröt a nyelőcsőbe dugva maga körül kifeszíti a szöveteket, ezért nem látható semmi. Ráadásul a tükrözés előtt nem szabad enni, és a gombóc is kisebb lesz esetleg ki is ürül. A gyomortükrözéseim előtti órákban soha nem éreztem a gombócot, és a közérzetem is sokkal jobb volt mint máskor.

Amit az orvosok művelnek az emberrel, az egy vicc!

Étkezések után ki kell masszírozni a gombóc tartalmát egy erre a célra alkalmas eszközzel, és néhány nap elteltével megszűnnek a panaszok. Az eszközt magad is elkészítheted keress privát!

2017. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes amit írsz, ezt még sosem hallottam. Honnan tudod ezt?
2017. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!