Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Megoldás lenne a shenmen...

Megoldás lenne a shenmen piercing erre a problémára?

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök azzal, hogy bizonyos hangok rettentően zavarnak (pl.gépelés, tv-hang, néha a vonat nyikorgó hangja, nyelés) és ez kezd egyre rosszabb lenni. Szerintetek ezt a problémát meg tudná oldani a piercing?
2023. máj. 28. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem van shenmen-piercingem, de nekem alvási nehézségek, és szorongás, stressz miatt. Ezeken segített, nyilván nem szűntek meg a problémáim, de azért jobb a helyzet.


Szerintem a te problémád nem abba a kategóriába tartozik amin tud segíteni. De egy esélyt lehet adhatsz neki.


Bár igaz, hogy én is úgy álltam hozzá, hogyha nem segít, maximum lesz egy szép piercingem (kicsit szkeptikus voltam)

2023. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem, az csak a piercer megélhetési gondjaira megoldás.
2023. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én se várnék tőle csodákat. Vannak, akik esküdnek rá, de a legtöbb ember semmit sem tapasztal ezektől a piercingektől.

Viszont veszítenivalód nincs, próbáld ki, hátha nálad bejön.

2023. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

A akupunktura mint olyan altudomany, kamu, placebo, nulla hatasa van. Az alapjat kepezo 'meridianok'es hasonlok kitalaciok. Az idegvegzodeseket random, mas szervek funkcioihoz vagy agyi funkciokhoz kotni egyszeruen ostobasag.


A mizofoniat pszichoterapiaval lehet kezelni, nem kuruzslassal.

2023. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!