Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A migrén piercing nem humbuk?

A migrén piercing nem humbuk?

Figyelt kérdés

A TikTok már a tizedik ilyen migrén piercinges videót dobja ki és elgondolkodtam.

Még migrénre el is hinném hogy jó lehet, de már a sokadik videóban a kisgyereknek azért szúratják meg a fülét, mert "romlott az iskolai teljesítménye" meg "mindig fáradt a gyerek" "nehezen tanul, itthon tudja, de az iskolában már nem" vagy ilyen: "lámpalázas a gyerek"


Valakinek az allergiáját is elvileg megoldotta.


Kérdem én, nem egy hatalmas becsapás ez?


A kamaszok általában mindig aludnának, a tanulásban meg csak az segít, ha kicsit többet foglalkozik vele, nem?


2023. febr. 15. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Hogy oldana meg bármit is egy átszúrt bőr?


A migrén buoiokémiájába sehogy sem illik bele egy piercing.

2023. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én nem tanultam sok anatómiát, de szerintem sem megoldás.....
2023. febr. 16. 07:47
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

A fülben (is) rengeteg akupunktúrás pont van, de ahhoz, hogy kifejtse a hatását, nem kell feltétlen piercing, lehet a pontokat masszírozni (akupresszúra), vagy mágneses klipszet használni.

A piercing - ha rossz helyre szúrják - több kárt okoz, mint hasznot. PL.: ha véletlen eltalálják a szívpontot, az szíves problémákat fog okozni.

2023. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

3:

Áltudományos hülyeség, semmilyen értékelhető bizonyíték nincs arról, amit állítasz.

Értem én, rengeteg élnek meg ebből, hogy embereket vernek át ilyenekkel, ezért -e nagy reklám ezeknek a semmit nem érő dolgoknak.

2023. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk az már érdekes, hogy a TikTokon le vannak tiltva a hozzászólások.... Akkor jól gondoltam, hogy átverés....
2023. febr. 16. 15:54
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Már megbocsáss, de az akupunktúra, és az akupresszúra NEM áltudományos hülyeség. Orvosok is vannak, akiknek van ilyen képesítésük. Azért mert keleti orvoslás, keleti tudomány, még nem kitalált, humbug, vagy áltudományos hülyeség csak azért, mert TE azt állítod, ez a véleményed. Ennek évezredes hagyománya van.
2023. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

6.

Nem én állítom, hanem a tudomány. :D


PL. Az egyetemi tanár:


[link]


"Évezredes módszer"

"Orvosok is"


Micsoda érvek. :D


Évezredes múlt: föld, tűz, víz, levegő. 🤣


Olyat még nem hallottál, hogy orvosi végzettségű emberek haszonszerzés céljából bevállanak humbug kuruzslásokat, ugye?


Gyakorló orvosok vannak, akik a homeopátia hülyeséget nyomják, nyilván 2x annyit el tud kérni a semmit nem érő kezelésért.


Van aki hisz benne, ők a hülyék, van aki keresletet szolgál ki, a jóslásra és a horoszkópra is rengeteg sötét ember van rákattanva. Ezeket megéri kiszolgálni.

2023. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Azt szokták mondani hogy 80%ban segít a migrénen. Szerintem főleg placebo, ha elhiszed hogy segít rajta akkor tényleg fog. De mindenesetre csak akkor érdemes szuratni ha maga a piercing tetszik.
2023. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
6-os! És ha orvos is ilyen végzettségű, akkor mi van? Az orvos tévedhetetlen vagy mi? Ismerek én is olyan orvost, aki aurát lát, a sajátját is úgy látja, hogy az űrből!.... Orvos :D és akkor már aranyatsz#&rik? Kis naiv vagy még...
2023. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
6. Orvosból is van aki bead 2 ampulla tonogént intravénásan allergiára aztán a mentő visz a rendelőből ha szerencséd van..
2023. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!