Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » NANI almaecet gumicukrot...

NANI almaecet gumicukrot használtatok reflux ellen?

Figyelt kérdés

Segít bármit is, enyhíti a tüneteket?

Mostanság több oldalon is belebotlottam, de őszintén, az oldalon olyan humbugnak tűnik... érdekelnének a tapasztalatok. Előre is köszi



2023. jún. 14. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__..


Itt az 5-ös azt írja, neki segített refluxra.


Velem a porcos bogyójuk jött szembe hirdetésben térdsérülés után, meg aztán annak kapcsán a nani meg a többi, tényleg nagyon erős a marketingjük, én is elgondolkodtam a vásárláson, pedig általában nem dőlök be ilyesminek. :D

2023. jún. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krwkco ***** válasza:

Az almaecet egyseknek beválik a reflux enyhítésére. És emellett, hogy ha ilyen drága dolgot veszel, annak erősebb a placebohatása. Viszont ha csak ki akarod próbálni, házilag is készíthetsz gumicukrot. Biologiailag erjesztett almaecetből. Zselatin, agar-agar vagy almapektin hozzáadásával. Szőlőmagolajat is lehet kapni.

Pl. [link]

Szerintem a formával sem kell vacakolni. Ki lehet önteni egy lapos edénybe és utána csíkokra és kockákra vágni.

2023. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En sima almaecetet hasznalok, egy evokanal higitva egy pohar vizzel. Tokeletesen bevalt.
2023. jún. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krwkco ***** válasza:

"Tokeletesen bevalt."

Mikor szoktad meginni? Étkezés előtt, után (mennyivel?), reggel, este?

2023. jún. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4, reggel ehgyomorra, kozvetlen elso etkezes elott.
2023. jún. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!