Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyást segítheti az almaecet?...

Fogyást segítheti az almaecet? Ha igen mennyit ideális belőle fogyasztani? Használta-e már valaki? Hogyan kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, de nem sokat csak a pénztárcám nem engedi meg a sok salátát és szénhidrát mentes étrendet, oly mértékben, amennyiben kellene fogyasztani. Sokat olvastam az almaecet jótékony hatásáról és ki szeretném próbálni. Próbálta-e valaki és milyen eredményeket ért el vele? Milyen mértékben lehet és szabad fogyasztani az almaecetet?

2014. márc. 5. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

" Fogyást segítheti az almaecet? "

segítheti ,

de ettől te sem fogsz lefogyni,

2014. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az almaecet 28 féle hasznos vegyületet tartalmaz, kiegészítheti a diétában megvont nyomelemeket.


Amúgy pedig csak az nem hizlal, amit nem eszel meg.

Tehát: A K A R A T !

2014. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én próbáltam.. kábé napi 3x egy kanállal kevertem egy pohár vízbe és kaja előbb negyed órával megittam... Hát, az túlzás lenne hogy segített. Inkább az segített, amit nem ettem meg és diétáztam mellette. Ha hiszel benne talán segíthet, de diéta és torna mellett elpárologni a kilók sajna nem fognak...
2014. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!