Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Méregtelenítés? ->Tapasztalat?

Méregtelenítés? ->Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki forever termékekkel méregtelenített? pl. aloe vera ivólé vagy aloe vera herbal tea?

Azt halottam, hogy méregtelnítés során eltérhet a széklet és a vizelet színe, szaga és az állaga a normálistól?

Valaki tapasztalt ehez hasonlót?


2010. okt. 13. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem most is a reggeli italom, friss s.repa+zeller+aloavera juce, de bevallom, hogy En nem szoktam figyelni a szekletem szinet.

Tobb, mint 20 eve fogyasztok ehgyomorra friss zoldsegleveket, igy nem szoktam meg kulon tisztito, vagy merlegtelenito kurat tartani, mivel igy nincs ra szukseg.


Amikor elkezdesz valamit fogyasztani, elobb tanulmanyozd azt, es aztan kezd Neki, de ne a mas emberek tapasztalata legyen az, ami utan dontesz.

Elobb tanulmanyozd azt, hogy amit elfogyasztasz az milyen hatassal lesz a szervezetedre stb.

Elj egeszsegesen es tudatosan, tudd azt, hogy amit elfogyasztasz azt mikor es miert fogyasztod, a masik pedig tanacsolok, hogy ne a kapszula formajat keresd azoknak a novenyeknek, amiknek tisztito hatasa van, hanem a friss valtozatat.

Ugyanis a hovel kezelt, vagy szaritott forma, mar nem bir ugyanazzal a hatassal.

Aloaverat lehet kapni, mint friss novenyt, es abbol a zselebol tudsz eloallitani friss juce naponta!

2010. okt. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nos én a forever Living Product aloe vera ivólevét iszom. A aloe ivólé 100% stabilizál aloe verát tartalmaz ami azt jelenti, hogy az eljárás során nem vesznek el az eloe hatóanyagai és a gél teljesen tisztán tartalmazza az aloét. A világon ez az egyetlen cég, amely teljes tisztaságában állítja elő, gyakorlatilag olyan mintha a magából a növényből préselném ki a levét. Igen az aloe sejtszinten méregtelenít.

Azért kérdeztem, mert amióta iszom észrevettem, hogy néha eltér a székletem színe a normáltól, olyan sár, színe van és kíváncsi voltam, hogy más is tapasztalt e ehez hasonlót. De biztos, hogy ez a méregtelenítés miatt van.

2010. okt. 13. 10:28
 3/5 A kérdező kommentje:
És amit iszok nem kapszula formájában szedem, haem tulajdonképpen magát a növény kocsonyás belsejét iszom.
2010. okt. 13. 10:29
 4/5 anonim válasza:
Én is méregtelenítek,mondjuk én nem iszom ilyesmit.De az én székletem is sárszerű.Ez attól van,mert a salakanyag távozik.Ez jó dolog.igy tudod hogy van értelme csinálni:)
2010. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi neera-val meregtelenitettunk es az nagyon jo. www.neera.hu itt megnezheted, de nagyon pontosan be kell tartani!!
2010. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!