Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Feltettek kettő bnőmet,...

Feltettek kettő bnőmet, valami pedomacis valamire. és nemtudom h hol lehet ezt megnézni. Linkelnétek nekem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 00:28
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%
Noha a feltett kérdés megválaszolva teng-leng itt mint holmi akasztott kacsa kivéreztetve, ti, ifjú titánok még mindig ide jártok egymás torkának ugrani... Hogy van az hogy "idős", szellemileg érett emberek leállnak veszekedni egy zéró intelligenciával megáldott tizenéves valakivel, aki a pedomacira feltett "bnöit" kívánja megtekinteni? Tekintsetek magatokba, majd rendezzétek egy egyszerű "Folytál volna a lepedőre..." óhajjal, ne csináljatok magatokból is hülyét...Hülyéskedni a majom is tud, meg én is...
2010. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
nahát akkor mindketten folytatok volna a lepedőre.vagy le apátok lábán! na ennyi mentem pá ovisok!
2010. okt. 24. 23:05
 23/26 anonim ***** válasza:
62%
Hülye kisgyerek!
2010. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Vajh meddig tart egy hétköznapi embernek meérteni egy, az előbbihez hasonló kommentet feldolgozni? a válasz:kb 0.3 mpig....Viszont te, drága kérdező el sem jutottál odáig, hogy a karakterek sorrendjét figyelembe véve tudatosuljon benned, hogy ez egy költői kifakadás volt, mely a degenerált, béka tompora alatti, inhumán létformát, melynek oly hangos képviselője vagy, próbálja megtanítani a "nem oda illő kijelentések" kifejezésre oktatni...Kár hogy ilyen naiv vagyok...Hogy is lehetne egy darab ész és értelem nélkül való kavicsot énekelni tanítani? Duna,Tisza vagy a Fekete-tenger nyeljen el, ha értem, miért adjuk meg a hozzád hasonlóknak nemhogy a boldogság, de a létezés jogát?
2010. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
már nem azért de te normálisnak érzed magad? nem kell idejönni ilyneket beszélni.én jól elvoltam azzal a személlyel akivel elveszekedtem oldalakon keresztül..senki se kért meg téged h ide gyere okoskodni!!!!elvagyok én a veszekedő partneremmel!!!hahahaaa
2010. okt. 28. 00:13
 26/26 A kérdező kommentje:

rosszul írtam képzeld el ha nehezedre esik ha nem!namind1

amit rosszul írtam az az h nem 1 "veszekedőpartnerem" van hanem több...és te nem kellesz ide.okostojááás!!!

2010. okt. 28. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!