Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lila színű lett az ínyem,...

Lila színű lett az ínyem, mióta feltették a koronát és mellette be is dagadt az egyik oldalon. Ajánlanátok valami házi praktikát, amivel csökkentem e gyulladást?

Figyelt kérdés
Voltam fogdokinál mióta feltette, azt mondta normális... Kétféle szájvizet használok a cserszömörcést estére az elmexet reggel. Interdentális fogkefét is használok... Szóval nem tudom mit lehetne még ez ellen tenni?
2010. márc. 28. 12:50
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez egyáltalan nem normális... ha az ínynek megváltozik a színe és ráadásul még meg is dagad... valami nem lett jól csinálva...
2010. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is így voltam, aztán ajánlotta a dokim a meridol fogkrémet, és a gingisol ecsetelőt, fogínygyulladásra, valószínű hogy nálad is az van.Nekem bevált, és mellette szedem a Vitinne kapszulát. Azóta gyakrabban begyullad az ínyem mióta koronám van.
2010. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2010. ápr. 3. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!