Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom már jó páran feltették...

Tudom már jó páran feltették ezt a kérdést felteszem én is! Hogy lehetne siettetni a menstruációmat hogy hamarabb vége legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tegnap megjött s szombaton lesz a születésnapom s nem tudom mit kéne tennem hogy addigra elmúljon... :S Tökre nem szeretnék úgy bulizni meg ilyenek hogy megvan... :S

Léccives segítsetek!!

Köszönöm előre is a válaszokat!!


2010. aug. 12. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Menstruációhajtóval.
2010. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Magyarán meg akarod dugatni magad a szülinapodon! Szép:)
2010. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rakasd át a házibulit.
2010. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A menstruációt nem lehet siettetni! Sehogy nem tudod befolyásolni. Sajnos ez van. Viszont szombatra már a nehezén túl leszel.
2010. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Egy részeg fiúnak hótmindegy lesz, hogy menstruálsz-e, simán megpakol téged a wc-ben, ne aggódj.
2010. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hennike válasza:

elmulasztani nem fogod, de kevesebb lehet. tusolj meleg vízzel.

Én nagyon beteg szoktam vele lenni, gyógyszert is kell szednem, ezért ha hétvégére jön meg mindig kihasználom az alkalmat. Jó meleg vizzel tusolom a hasam, és a derekam, akár naponta többször is. Után nagyon megindul, és 1-2 napig szinte folyamatosan folyik, fáj mindenem. Természetesen így is megvan 4-5 napig, de mire megyek dolgozni, már alig van, és mivel a java kijött, nem fáj.

2010. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szedjél 3x1 rutascorbin-t.Ne szokjál rá hogy mindig szeded.
2010. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!