Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 5 napja pontosan szivtunk egy...

5 napja pontosan szivtunk egy füves cigit és ém utana kb 6 oraval ,ittam egy hellt ettől panikrohamot kaptam mert azthittem leall a szivem…?. Azóta rosszul erzem magam vagyis 5 napja erzem a panikroham tüneteit Lent folytatom?…..

Figyelt kérdés
1 nap kb 2-3 szor van panikrohamom de ugyanugy ha nincs akkor is rosszul erzem magam,szédülök szorit a melkasom stb… mit tegyek? Ugy tudom hogy szivbetegseg nem lehet mert 2 hete voltam EKg-n meg a pulzus 76 a vernyomas meg 136 kb ..

2023. szept. 26. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

A fű sajnos simán előrángat lappangó mentális problémákat, szorongásokat.

Irány egy szakember.

2023. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Grimfox ***** válasza:

Elsőre hagyj el minden stimulánst, mint energiaitalok, kóla, kávét, és sajnos egy ideig a csokoládét se kéne nagyon fogyasztani. Ha nagyon muszáj, zöld, vagy fekete teát, de ha lehet, inkább ezeket sem. Mindeközben, ahogy az 1. is írja, egy pszichiáter szakorvos véleményét is ki kellene kérni. A háziorvos nagy eséllyel csak felírna xanaxot, vagy frontint, ezek viszont pánikra nem igazán működnek(én csak rosszabbul voltam tőlük). A szakorvos szükség esetén javasol gyógyszerelést, és pszichológust, aki foglalkozik a szorongásos zavarok teráoiás kezelésével. Közben önerőből akár elkezdheted tanulni az autogén tréninget. A hivatalos könyv elérhető a neten, van ahonnan le is tölthető. Ez egy feszültség, és szorongásoldó gyakorlatsor, és nekem pánikrohamok megelőzésére, utókezelésére, de még a roham előtti szorongás oldására is jót tett.

[link]

Itt tudod olvasni a könyvet.

Ja igen. Fűhöz mostantól, ha lehet, ne nyúlj. Vannak, akiknél ellenjavallott.

2023. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az energiaitalok sokkal károsabbak mint a fű.
2023. okt. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A feketepiaci fű le van fújva szintetikus cuccokkal. Azok okozzák a mentális betegségeket. 20 évvel ezelőtt amikor elkezdtem füvezni és kb minden füvest ismertem pesten, soha nem lehetett hallani ilyen rémtörténetekről. Akkoriban érdekes módon nem hozott elő mentális betegséget senkinél.
2023. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%
Nekem volt barátom, aki 25 éve a pszichiátrián kötött ki egy hónapra, pedig ő is csak füvet szívott.
2023. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!