Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 1 hete folyamatosan cseng és...

1 hete folyamatosan cseng és picit zúg is a bal fülem. Megkeseríti az életem, mindennap sírok. Antibiotikumot, illetve fájdalomcsillapítókat szedtem 3 napig, de az már 6 napja volt. Szó szerint beleőrülök ebbe. Mitől múlna el? (19/L)

Figyelt kérdés

dec. 27. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Több oka lehet
dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha fáj is - gondolom ezért a fájdalomcsillapító - akkor talán fertőzés, de ne csak a házidokihoz menj (szerintem nekik elégegysíkú az eszköztáruk), hanem szakorvoshoz! Fül-orr-gégészetre, ha ott nem találnak semmit és nem múlik, neurológiára is, ne hagyd ennyiben.

A sztressz is kiválthatja, legalább is nálam ez volt. Az alvás sokat segített... Szóval amíg eljutsz a szakorvoshoz, próbálj meg pihenni, fülhallgatóval valami lágyabb zenével elterelni a figyelmedet hogy el tudj aludni.

Kitartás!

dec. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Duenna ***** válasza:
Stressz, idegeskedés, magasabb vérnyomás. Igyál nyugtató teákat, kérd a gyógyszertárban, és próbáld kiiktatni az életedből azokat a dolgokat, amin folyamatosan stresszelsz. Nem könnyű, de a gyógyszerek nem fognak megoldani semmit.
dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A másodiknak: Nem a fülem miatt szedtem a gyógyszereket, húgyuti baktérium miatt.
dec. 28. 10:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Harmadiknak: a vérnyomásom álatalában pont, hogy alacsony, vagy tökéletes, úgyhogy nem hiszem, hogy amiatt lenne
dec. 28. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:

You Tube-n keress rà Bob Ramónára!

Van egy videója ami pont a fűlzúgásról szól! Neki is ez volt! Nézd meg! Nagyon hasznos!

dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!