Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj folyamatosan a...

Miért fáj folyamatosan a fülem ha belemegy a víz úszás/tusolás közben?

Figyelt kérdés

Amikor elkezd fájni a fülem akkor már szó szerint idegbajd kapok mivel annyira el kezd olyankor fájni hogy rá megy az egész fejemre és a szemeimre és semmilyen fájdalom csillapító nem segít.

Ilyenkor mit tegyek? A fülemet nem szeretem be dugni egyáltalán mert nem hallok semmit



nov. 11. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobhártyád rendben van?
nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van direkt úszáshoz való füldugó, vegyél!
nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Valószínűleg a hallójárat olyan, hogy nem tud belőle kifolyni a víz és pang benne.
nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az emberek tobbsegenek nem megy bele a viz, illetve azonnal tavozik. Akinek belemegy, annak szoktak amugy is fulproblemai lenni. Viszont uszashoz, hajmosashoz hasznalj fuldugot akkor, nincs ertelme szenvedni.
nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Anno mikor meg ovis voltam akkor is sokszor fajak a fuleim minden kis aprosagert (de akkor a vizzel nem volt gondom egyaltalan) mikor mar sulis voltam (alsos) akkor a hazi dokim kimosta a fulem v mi ilyen vas spricces cuccbol 4x kb par ml vizet belenyomott hogy "kimossa" es azota iszonyatosan erzekeny a vizre. Eleg par csepp es faj mindenem (kb minden ami a fejemen talalhato) ilyenkor meg kb hozzam se lehet szolni mert tokre ki vagyok ilyenkor elni sincs kedvem.
nov. 11. 19:14
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fülészeten voltál? Jó lenne tudni, hogy a hallócsontoknál nincs-e valamilyen anomália, probléma.
nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!