Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vannak olyan anyagok, amik...

Vannak olyan anyagok, amik értágítók és csökkentik a vérnyomást?

Figyelt kérdés
Az orvosoktól nem fogadok el gyógyszert, mert még szeretnék élni, nem akarom, hogy lerobbanjon az egészségem.
jan. 6. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Ostobaság.
jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hasznos gyógynövények esetleg? Szeretném természetes anyagokkal csökkenteni, azok nem okoznak mellékhatást.
jan. 6. 19:54
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

A vérnyomást természetes módon megfelelö étkezéssel, és sporttal, sok mozgással lehet csökkenteni, ha még nem tetted magad teljesen tönkre.

Mellesleg a gyógynövényeknek is van mellékhatása, söt sok gyógynövény veszélyesebb lehet, mint egy gyógyszer. (Én elvileg gyógynövény-párti vagyok, de azoknak is megvannak a határai!)

jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Értem.

Nemrég olvastam Dr. Lenkei ajánlásait, hogy vitaminokkal, gyógynövényekkel megőrizhetjük az egészségünket, véleményét is leírja a gyógyszermaffiáról

[link]

jan. 6. 20:04
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
NE ilyen hülyeségeket olvass!
jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Mennyire magas? Ha csak nagyon ritkán és csak kicsit emelkedik meg, akkor persze jók az ilyen nyugtató teák meg a testmozgás is. Ha rendszeresen és nagyon, akkor nem értem.

“ Az orvosoktól nem fogadok el gyógyszert, mert még szeretnék élni”

Érdekes kettősség. Én szeretném látni a gízai piramisokat, de nem vagyok hajlandó Egyiptomba utazni.

Nagyapám is szedett vérnyomáscsökkentőt, 88 évet élt. Dédnagyapám szintén, ő 94 évig húzta. Nagymamám szegény csak 82-t élt meg meg, szintén vérnyomáscsökkentőkkel. Gondolom ha nem szedték volna, akkor akár a 100 év is lehetett volna cél náluk. Vagy az 50, ha agyvérzést kapnak a kezeletlen magas vérnyomás miatt.

jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az érdekes kettősségre: egy szepszisben elég gyorsan meg lehet halni sajnos, meg tüdő szöveteinek hegesedésében is. Majd ha nem írják rá mint mellékhatás, akkor lehet szívesebben beszedem. Mégis hogy lehet ilyeneket ráírni egy vérnyomáscsökkentőre?
jan. 6. 20:18
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

#7 aha. Hát neked nincs könnyű életed az biztos, de ahogy előttem is írták: a gyógynövényekre nem írja rá a természet, de bizony annak is lehetnek mellékhatásai.

A magas vérnyomásnak tudod mi a mellékhatása? Pl agyvérzés. Nem feltétlenül halsz meg tőle, azt csak kívánni fogod, mikor zöldségként fekszel a kórházban és még pislogni is az ápoló segít, h ne száradjon ki a szemed.

jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát ez para
jan. 6. 20:36
 10/18 A kérdező kommentje:
galagonya és fehér fagyöngy mellékhatásai?
jan. 6. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!