Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A nyers fokhagyma fogyasztása...

A nyers fokhagyma fogyasztása tényleg csökkenti a vérnyomást?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, vélemények?
2011. febr. 18. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Alacsony és magas vérnyomásra is jó hatással van,ettől függetlenül ha a tiéd magas akkor menj el orvoshoz és szedd a gyógyszered.Sajnos ez egy olyan (nép)betegség,ami "hangtalanul" öl,ugyanis a legtöbben különösebben rosszul sem érzik magukat ha magas..
2011. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, de elég sokat kell enni. Vérnyomáscsökkentésre van egy új dolog Magyarországon fiatalítja az ereket In-NO Nobel-díjas eljárás (megfizethető)
2011. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az attol fugg, hogy mitol megy fel a vernyomas. Allandoan magas vagy valtozo?
2011. febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Inkább az állandóan magas (volt), nem változó. 8 féle gyógynövényből álló gyógyteakeveréket iszom, és egy két naponta eszem az 5-6 gerezd nyers fokhagymát. Nem pszichés eredetű volt a magas vérnyomásom.

Nekem bevált ez a fajta vérnyomáscsökkentés, kíváncsi voltam más véleményére is.

2011. febr. 22. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Apumnak még a paradicsom vitte le eléggé egy időben, mikor minden reggel evett 1-2 darabot, mikor locsolta az otthoni paradicsomtöveket.

De a fokhagymáról én is hallottam már, de az amúgy is nagyon jó immunerősítő is. :)

2011. febr. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!