Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Otthoni használatra szeretnék...

Otthoni használatra szeretnék lézert venni ,térd és váll kezelésére. Tanácsot szeretnék kérni, milyent és hol vegyek?

Figyelt kérdés

febr. 3. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na mesélj már erről, pontosan hogy képzelted a hatásmechanizmusát? Miféle lézert miféle kezelésre?
febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biolámpát nem lézert.
febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lágylézer terápia. Volt egy film róla a Heti Naplóban.Már most sokoldalúan alkalmazzák. A lézerfény terápia hatása klinikailag bizonyított: gyorsítja a gyógyulást, csillapítja a fájdalmat, csökkenti a gyulladást, javítja a keringést és serkenti a sérült idegek regenerálódását.

Voltam több kezelésen,tényleg használt. De mivel lehet kapni otthoni használatra,a család jól ki tudná használni. De sokféle áron van,többféle áruházban.

febr. 4. 03:59
 4/5 anonim válasza:
Először is, nem olcsó mulatság. Legalább a Safe Laser 500 infra típust kell megvenni, mert ez elegendő teljesítményt nyújt. Itt érdemes rendelni, mert máshol külön felszámítják még az optikai adaptert is: [link] A hozzá ajánlott akkuból is érdemes + egyet beszerezni, így felváltva tudod használni. Még egy fontos dolog: Ennek az 500-as készüléknek az akkuját max. 4,5 órai használat után töltsd fel,mert a készülék nem jelzi ki a töltöttségi szintet! A pót akkut is itt vettem: [link] Legjobb, ha belépsz a Safe Laser Klubba, mert sok mindenről szó esik benne a használatról, tapasztalatokról: [link]
febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én befagyott vállra használtam a Safe Laser 500-ast, a vállam teljesen meggyógyult a lézer és a gyógytorna hatására.

Azt mondták, ez a betegség a legjobb kezelések ellenére is hagy maga után egy kis mozgáskorlátozottságot, nem tudják az emberek annyira felnyújtani a magasba a karjukat, mint az egészséges másikat.

A kezelés és gyógyulás óta teljesen ugyanúgy működik a karom és a vállam, mintha nem is lett volna beteg, nem maradt vissza semmilyen fokú mozgáskorlátozottság.

Szóval Safe Laser 500-ast javaslok.

Ugyanott vettem, amelyet a 4-es hozzászóló javasolt, 2020. augusztusában.

Azóta rengeteg ilyen-olyan sérülésre használtam/használjuk igen jó eredménnyel.

Megéri megvenni, minél nagyobb a család, annál inkább "behozza" az árát.

Mi 2 hetes bérléssel kezdtük, hogy kipróbáljuk, s mivel eredményt tapasztaltunk, végül vettünk egy új készüléket.

febr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!