Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Edesapam meg akarja vasarolni...

Edesapam meg akarja vasarolni otthoni hasznalatra a Ceragem gepezetet, nagyon le szeretnem beszelni rola mert szerintem kamu az egesz.1100 euroba kerul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 15:06
 1/6 anonim válasza:
76%
A Ceragem ágy nagyon jó elsősorban ízületi bántalmakra, hátfájásra. Tényleg marha drága, de ha egy család veszi meg és 10-12 ember használja, akkor még talán meg is éri. Mert ha pl. a Cataflamot szedi valaki rendszeresen meg Fastum gélt használ az is majdnem annyiba kerül és nem használ annyit, ráadásul mellékhatásai is vannak.
2010. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használtam még, csak a mellettünk lakó szomszéd néni, aki majd 80 éves. Áradozott róla, és látványos volt a javulás nála. Gerincével küzd .
2010. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, menjen el egy szalonba, ahol óradíjért lehet használni. Számoljátok ki, az ágy árából hány órán keresztül mehet oda, és még kerülgetni sem kell otthon. Szerintem úgyis megunja a használatát.
2010. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem megéri. Nálunk a városban ingyen rá lehet feküdni, hétfőtől péntekig reggel 8tól 4ig azt hiszem. Rengetegen járnak, van akire nem is kerül sor. Most ha belegondolsz, van aki már kora reggel munkába indul és estig dolgozik. Ő mikor tud ráfeküdni az ágyra? Ha még 1 óra szabadideje van, szinte lehetetlen. Még ott a hétvége is. Azért mégis csak jobb ha otthon van az ágy. Mi vettünk egy ágyat, és tök jó volt, hogy volt otthon. 2 évig legalább otthon volt, és a családból senki sem unta meg, naponta igyénybe vettük az ágyat. Most masszázsszalonban van, családi vállalkozás, ide meg ritkán jutok el sajnos. De elmondhatom, hogy nekem is jót tett, nagyszüleimmel is, szüleimmel is, nincs is semmi problémájuk, gyógyszert sem szednek. Megpróbálok én is újra visszaszokni az ágyra, mert én gerincproblémával küzdök. Hatása akkor jelentős, ha sokat használod és mellette rengeteg vizet iszol, ami amúgy is szükséges. Meg amúgy is, ha naponta 40 percig kikapcsolódsz, az sose baj.:) 20L
2011. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Levander ***** válasza:
A kérdezőt kérdezném, hogy azóta hogyan vélekedik az orvostechnikai eszközről? :) Gondolom a kérdését inkább törölné a kamu dumával együtt... :)
2012. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvette es meg van elegedve vele.
2012. ápr. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!